Новини / Економіка / Існують всі передумови для припинення безвізового режиму між Україною і ЄС — політолог
2 червня 2017, 09:20
Розмір шрифта: А А А

Існують всі передумови для припинення безвізового режиму між Україною і ЄС — політолог

Існують всі передумови для припинення безвізового режиму між Україною і ЄС - політолог, безвізовий режим, лібералізація, Олексій Якубін, права людини
Існують всі передумови для припинення безвізового режиму між Україною і ЄС — політолог

Українцям варто бути дуже обережними після початку дії безвізового режиму, оскільки передумови до припинення лібералізації все одно існують.
Про це в коментарі кореспонденту ГолосUA розповів політолог Олексій Якубін.
«Передумови до припинення завжди є. В ЄС заявили, що найближчі 10 років будуть стежити, як Україна дотримується фундаментальних прав людини. І якщо всередині країни порушення відбуватимуться систематично, Європейський Союз залишає за собою право призупинити лібералізований візовий режим. Такими порушеннями є посягання на право доступу до інформації, релігії та інше. А таких ініціатив у нас зараз більш ніж достатньо, зокрема введення різних квот», — розповідає політолог.
Він також зазначив, що крім порушень з боку уряду, сприяти припиненню безвіза можуть самі громадяни, порушуючи правила і вимоги ЄС.
«Якщо найближчим часом, кількість людей, що в‘їхали в країни ЄС, збільшиться в рази, і багато хто з них після закінчення терміну не повернуться додому, припинення лібералізації також можливе. Якщо люди будуть здійснювати спроби закріпитися в країнах ЄС, шукати роботу, будуть в’їжджати не з туристичною метою, залишаючись в ЄС більш ніж на 90 днів, для цього розроблено механізм. Він дозволяє окремо взятій країні, яка відчуває на собі тяготи цих порушень, в односторонньому порядку припиняти лібералізацію візового режиму», — додав Олексій Якубін.
Нагадаємо, в Закарпатській області не вистачає 19 внутрішніх пунктів пропуску для того, щоб забезпечити всім громадянам України можливість безвізового в'їзду в інші держави.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
  Ви не авторизувались.
  Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
  ваш коментар:

  Читайте також:

  Безвіз з ЄС: У МЗС пояснили, коли українцям можуть відмовити у в'їзді до Європи

  30 травня 2017, 11:11

  Високий статус. Чим корисні елітні банківські карти

  30 травня 2017, 10:43

  Після безвізу на кордоні з Польщею може зрости кількість відмов для українців

  29 травня 2017, 10:04

  Останні новини за сьогодні: