Новини / Економіка / Існують всі передумови для припинення безвізового режиму між Україною і ЄС — політолог
2 червня 2017, 09:20
Розмір шрифта: А А А

Існують всі передумови для припинення безвізового режиму між Україною і ЄС — політолог

Існують всі передумови для припинення безвізового режиму між Україною і ЄС - політолог, безвізовий режим, лібералізація, Олексій Якубін, права людини
Існують всі передумови для припинення безвізового режиму між Україною і ЄС — політолог

Українцям варто бути дуже обережними після початку дії безвізового режиму, оскільки передумови до припинення лібералізації все одно існують.
Про це в коментарі кореспонденту ГолосUA розповів політолог Олексій Якубін.
«Передумови до припинення завжди є. В ЄС заявили, що найближчі 10 років будуть стежити, як Україна дотримується фундаментальних прав людини. І якщо всередині країни порушення відбуватимуться систематично, Європейський Союз залишає за собою право призупинити лібералізований візовий режим. Такими порушеннями є посягання на право доступу до інформації, релігії та інше. А таких ініціатив у нас зараз більш ніж достатньо, зокрема введення різних квот», — розповідає політолог.
Він також зазначив, що крім порушень з боку уряду, сприяти припиненню безвіза можуть самі громадяни, порушуючи правила і вимоги ЄС.
«Якщо найближчим часом, кількість людей, що в‘їхали в країни ЄС, збільшиться в рази, і багато хто з них після закінчення терміну не повернуться додому, припинення лібералізації також можливе. Якщо люди будуть здійснювати спроби закріпитися в країнах ЄС, шукати роботу, будуть в’їжджати не з туристичною метою, залишаючись в ЄС більш ніж на 90 днів, для цього розроблено механізм. Він дозволяє окремо взятій країні, яка відчуває на собі тяготи цих порушень, в односторонньому порядку припиняти лібералізацію візового режиму», — додав Олексій Якубін.
Нагадаємо, в Закарпатській області не вистачає 19 внутрішніх пунктів пропуску для того, щоб забезпечити всім громадянам України можливість безвізового в'їзду в інші держави.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію

Коментарі (3)

 • Nikitka88 29 травня 2018, 01:35 ссылка
  Ну это будет уже слишком для нашей страны, ибо все казалось бы только-только стало налаживаться с безвизовым режимом, многие уже стали более-менее нормально ездить на заработки в европейские страны, как тут такие новости. Да и вакансий европейских сейчас для украинцев появилось большое количество, взять даже отдельно взятую профессию бетонщика в той же Финляндии https://www.eurabota.ua/finland/q-бетонщик Есть масса предложений, как и по другим странам. Поэтому, отмена или же ужесточение безвизового режима приведут к очень хреновым последствиям для жителей нашей страны. Хотя, кого это когда-либо волновало, правда?
 • ShaylaDtjuq (анонімно) 11 жовтня 2018, 17:13 ссылка
  Революционное обновление "XRumer 16.0 + XEvil":
  решение captchas Google, Yandex, Фэйсбука, ВКонтакте, Bing, Hotmail, Mail.Ru, SolveMedia,
  а также свыше 8400 (!) других видов captcha,
  с высокой скоростью (100 изображений в секунду) и точностью (80%-100%). В XEvil 3.0 реал&
 • Kindsey (анонімно) 18 січня 2019, 03:01 ссылка
  Good to find an expert who knows what he's takilng about!
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: