Новини / Економіка / У Джобса більше грошей, ніж у скарбниці США
1 серпня 2011, 15:55
Розмір шрифта: А А А

У Джобса більше грошей, ніж у скарбниці США

У Джобса більше грошей, ніж у скарбниці США, економіка, Стів Джобс, США, Apple
У Джобса більше грошей, ніж у скарбниці США

Згідно з останніми даними, опублікованими казначейством США, операційний баланс держави з найбільшою економікою в світі склав 73,7 млрд доларів, у той час як в резерві дітища Стіва Джобса, згідно зі звітом компанії, 76,4 млрд., передає ВВС.

У четвер нижня палата конгресу США в черговий раз відклала голосування з питання про підйом планки державна боргу, яка в даний момент знаходиться на позначці 14,3 трлн доларів.

Щомісячні витрати уряду США приблизно на 200 млрд перевищують доходи та збори. Підняття стелі держборгу має дозволити країні уникнути технічного дефолту, угодою про це заважають суперечки між республіканцями і демократами.

На порозі стратегічних покупок

Тим часом, прибуток Apple зростає на очах. У другому кварталі 2011 року чистий прибуток компанії склав 7,3 млрд доларів — на 125% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

На рахунках комп‘ютерного гіганта є більше 75 млрд доларів, і спостерігачі жваво обговорюють, як саме Стів Джобс і його партнери планують розпорядитися цим величезним станом.

Керівництво корпорації поки тримає свої плани в таємниці, проте експерти припускають, що Apple збирає арсенал, за допомогою якого збирається зробити ряд гучних стратегічних придбань і оформити кілька ключових технологічних патентів.

Серед потенційних мішеней для покупки називають мережа книжкових магазинів Barnes and Noble, а також популярний інтернет-ресурс Netflix. Крім того, компанія може бути зацікавлена ??в покупці дрібних фірм, які виробляють необхідну Apple продукцію.

Нещодавно Apple об’єднала зусилля з іншим технологічним гігантом, компанією Microsoft, для викупу більше 6 тисяч патентів збанкрутілої канадської фірми Nortel за 4,5 млрд доларів.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: