Новини / Економіка / Uber має намір здавати ресторанам в оренду обладнані кухні.
15 березня 2019, 08:37
Розмір шрифта: А А А

Uber має намір здавати ресторанам в оренду обладнані кухні.

Uber має намір здавати ресторанам в оренду обладнані кухні., мобільний додаток, оренда кухонних площ, сервіс CloudKitchens
Uber має намір здавати ресторанам в оренду обладнані кухні.

 За інформацією видання, минулого року Uber почав орендувати нерухомість в Парижі. В приміщення завозять кухонні мийки, печі, холодильники та іншу техніку, після чого здають їх в оренду ресторанам, які продають їжу тільки через сервіси доставки. Офіційно про намір зайнятися таким бізнесом Uber не повідомляв.

Bloomberg підкреслює, що конкурентом компанії в цій сфері буде її співзасновник і колишній генеральний директор Тревіс Каланик. Його змістили з цієї посади в червні 2017 року після серії скандалів. Каланик очолює компанію City Storage Systems, що займається нерухомістю. Її головна сфера діяльності — оренда кухонних площ через сервіс CloudKitchens.

 Через це в минулому році Uber відправив йому попередження. Членство Каланіка в раді директорів Uber може опинитися під загрозою через конкуренцію.

Компанія Uber, яка створила мобілКиєві.За словами джерел, Каланік активно наймає колишніх співробітників Uber. Через це в минулому році Uber відправив йому попередження. Членство Каланіка в раді директорів Uber може опинитися під загрозою через конкуренцію.

Компанія Uber, яка створила мобільний додаток для пошуку, виклику і оплати таксі або приватних водіїв, була створена в 2009 році. Каланик очолював її сім років. Зараз Uber активно розвиває сервіс замовлення їжі додому Uber Eats. 6 лютого він запустився в Києві.
 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Створено додаток, який позбавляє від паління за допомогою віртуальної реальності

2 червня 2017, 08:16

Розробники створили додаток, що заміняє візит до офтальмолога

26 травня 2017, 08:54

«Яндекс» зробить свої геосервіси платними

24 квітня 2017, 10:31

Для учасників ЗНО створили мобільний додаток

16 березня 2017, 17:31

Останні новини за сьогодні: