Новини / Економіка / НБУ готується задовольнити потребу в іпотечному кредитуванні
26 грудня 2011, 09:50
Розмір шрифта: А А А

НБУ готується задовольнити потребу в іпотечному кредитуванні

НБУ готується задовольнити потребу в іпотечному кредитуванні, Національний банк України, іпотечне кредитування, Ощадбанк, Сергій Арбузов
НБУ готується задовольнити потребу в іпотечному кредитуванні

Глава Нацбанку заявив, що НБУ в 2012 році планує задовольнити потреби країни в іпотечному кредитування за рахунок доступних іпотечних кредитів
«Враховуючи те, що ми зробили в 2011 році я вважаю, що зміни відбудуться вже у першому кварталі 2012 року», — заявив Сергій Арбузов в інтерв‘ю 5 каналу.

«Саме державні банки в особі Ощадбанку пропонували варіант, ми його бачили, ретельно розглянули, і вважаємо, що в першому кварталі ми вже можемо отримувати умови іпотечного кредитування наступні: це термін кредитування не менше 10 років, процентна ставка повинна бути не більше ніж 14% в гривні», — сказав він.

«Ми проаналізували, що середньостатистична сім’я має можливість витрачати в місяць на такі речі близько 3-4 тисяч гривень. Від цього ми і відштовхувалися, і отримали такі показники. До нас приєдналися деякі закордонні банки, і сьогодні ми ведемо переговори щодо збільшення обсягу», — додав голова Нацбанку.

«В Україні щорічний попит на іпотечне кредитування — десь близько 10-30 млрд.грн. Я думаю, в 2012 році ми зможемо задовольнити цю потребу», — підкреслив Арбузов.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Ощадбанк надасть майданчик, що замінить санкційний додаток 1С

26 травня 2017, 19:10

«Ощадбанк» хоче дати бізнесу нову систему бухобліку замість «1С»

23 травня 2017, 20:15

Нацбанк рекомендує бізнесу перейти на розрахунки в євро

23 травня 2017, 13:54

Останні новини за сьогодні: