Новини / Економіка / У платіжках вкажуть калорійність газу
21 квітня 2017, 13:35
Розмір шрифта: А А А

У платіжках вкажуть калорійність газу

У платіжках вкажуть калорійність газу, енергетичні одиниці, європейські  норми, ринок газу
У платіжках вкажуть калорійність газу

Ринок газу в Україні поступово переходить з кубічних метрів на енергетичні одиниці. Оператори газорозподільних мереж зобов’язані вказувати в платіжках за квітень кількість спожитого газу крім кубометрів у трьох енергетичних одиницях – кВт/год, джоулях і гігакалоріях.

“Це передбачено європейськими нормами. Кожен споживач має право знати про якість газу, який він одержує. Саме від якості залежить кількість отриманого тепла. В середньому по Вінницькій області калорійність газу – 8200 кілокалорій. Це вище за держстандарт. Всі скарги на те, що газ горить і не дає тепло або має не той колір полум’я пов’язані саме з якістю. Вона залежить від родовищ та умов транспортування.

На території Вінницької області розроблено 8 маршрутів постачання газу. Це об’єднання газорозподільних станцій, що мають газ однакової якості. Їх можна подивитися на сайті компанії. В залежності від цих маршрутів, людям надаватимуть інформацію про характеристики газу. За ним можна буде вираховувати енергетичну цінність.

Зараз буде проходити інформативний період, і ці показники не будуть відображатися на ціні газу. Але в майбутньому така залежність можлива. Так, як у всіх країнах Європи. Чим нижча якість газу, тим менша його ціна”, – пояснює прес-секретар “Вінницягаз” Оксана Поліщук.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: