Новини / Економіка / Україна експортує в Китай двигуни для навчально-бойових літаків L-15 на суму $5,7 млрд — протягом 40 років
15 травня 2013, 18:29
Розмір шрифта: А А А

Україна експортує в Китай двигуни для навчально-бойових літаків L-15 на суму $5,7 млрд — протягом 40 років

Україна експортує в Китай двигуни для навчально-бойових літаків L-15 на суму $5,7 млрд - протягом 40 років, експорт, Китай, двигуни для літаків, Україна, літак L-15
Україна експортує в Китай двигуни для навчально-бойових літаків L-15 на суму $5,7 млрд — протягом 40 років

Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації Володимир Семиноженко на брифінгу в Кабміні повідомив, що до 2041 р. Україна експортує в Китай двигуни для навчально-бойових літаків L-15 на 5,7 млрд доларів.
За словами Семиноженка, турбореактивний двоконтурний двигун був створений державним підприємством “Запорізьке машинобудівне конструктивне бюро “Прогрес” ім. Академіка О. Івченка” на замовлення компанії “HONGDU” (Китай) для навчально-тренувального літака “L-15”.
Почалися поставки двигунів за контрактом у 2001 році і мають завершитися в 2041-му. Загальний обсяг виробництва становить 5,7 млрд доларів США. Протягом згаданого періоду Україна планує поставити в Китай 1 тис.920 двигунів і провести 3 тис. 840 ремонтів.
При цьому, за даними голови Держагентства, кількість задіяних робочих місць в рамках реалізації цього контракту складає більше 4 тис. щорічно протягом 40 років.
Довідка: “Hongdu L-15” – китайський навчально-бойовий літак, розроблений компанією “HONGDU” за сприяння ОКБ Яковлєва. Літак створений для заміни морально застарілого навчально-бойового літака “Hongdu JL-8” і призначений для підготовки китайських пілотів на новітніх винищувачах ВПС КНР: “СУ-30”, “Shenyang J-11” (копія “СУ-27”), “Shenyang J-15” (копія “СУ-33”) і “Chengdu J-10”.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: