Новини / Економіка / Україна імпортує 3,5 млн тонн вугілля з РФ і Польщі
31 жовтня 2007, 08:38
Розмір шрифта: А А А

Україна імпортує 3,5 млн тонн вугілля з РФ і Польщі

Україна імпортує 3,5 млн тонн вугілля з РФ і Польщі, імпорт, Україна, вугілля, РФ, польща, Міністерство палива і енергетики України, Енергетична компанія України
Україна імпортує 3,5 млн тонн вугілля з РФ і Польщі

Національна акціонерна компанія (НАК) Енергетична компанія України планує імпортувати в 2008 році 3,5 млн тонн вугілля з Російської Федерації і Польщі.

Про це повідомив президент НАК Ігор Глущенко в ході засідання колегії Міністерства палива й енергетики України.

За його словами, вже в поточному році необхідно провести переговори для повного забезпечення потреб теплових електростанцій (ТЕС), що знаходяться під керівництвом Енергокомпанії України.

«Необхідно вже до нового року сформувати пакет пропозицій з Росією, треба вже із сьогоднішнього дня зайнятися цим джерелом постачань… Коли ми цього року звернулися до наших колег росіян всі обсяги вже були законтрактовані», — зазначив він.

ТЕС Енергокомпанії України в 2006 році спожили близько 24 млн тонн вугілля. Частка вугільної продукції в загальному обсязі палива становила 89,2% (у 2005 році — 80,3%), газу — 10,3% (19,4%).

 

Енергетична компанія України керує державними пакетами акцій енергогенеручих і енергопостачальних компаній, а також не акціонованими державними енергокомпаніями.

Кабмін, відповідно до указу Президента, створив НАК у червні 2004 року, передавши в її статутний капітал державні пакети акцій 31 електроенергетичного підприємства, розмір якого становив 9,83 млрд гривень.

Державі належить 100% акцій компанії.

Як повідомлялося раніше, слідом за бразильською рудою Індустріальний союз Донбасу збирається імпортувати з Америки та іншу сировину Корпорація Індустріальний союз Донбасу (ІСД) імпортуватиме вугілля, що коксується на підконтрольній йому Алчевському коксохімічному заводі зі США.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: