Новини / Економіка / На модернізацію ГТС Україна має намір залучити $ 308 млн
16 вересня 2011, 16:11
Розмір шрифта: А А А

На модернізацію ГТС Україна має намір залучити $ 308 млн

На модернізацію ГТС Україна має намір залучити $ 308 млн, Україна, модернізація, газопровід, державний бюджет, Європейський банк реконструкції та розвитку
На модернізацію ГТС Україна має намір залучити $ 308 млн

Україна планує в 2012 році залучити на модернізацію української ділянки магістрального газопроводу «Уренгой-Помари-Ужгород $ 308 млн, вкласти $ 34 млн власних коштів, говориться в проекті державного бюджету на 2012 рік, текст якого розміщений на веб-сайті парламенту.

Зокрема, кредитні угоди планується укласти з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) і Європейським інвестиційним банком (ЄІБ). Уряд розраховує, що кредити будуть надані на 15 років з пільговим періодом 3 роки.

За бюджетною програмою на 2012 рік передбачені витрати в сумі 12 млн грн на оплату одноразової комісії, що стягується після вступу кредитного договору в дію.
$ 34 млн планується виділити з власних коштів Національної акціонерної компанії «Нафтогаз Україна».

Як повідомлялося, в липні»Нафтогаз Україна"та ЄБРР підписали меморандум про фінансування першого етапу реконструкції української ГТС, в тому числі української ділянки магістрального газопроводу Уренгой-Помари-Ужгород.

ЄБРР готовий виділити $ 154 млн. Таку ж суму може виділити ЄІБ.
Перший етап реконструкції української ділянки газопроводу Уренгой-Помари-Ужгород розрахований на три роки. Загальний обсяг інвестицій в перший етап складе $ 538 870 000, у тому числі власні кошти «Нафтогазу Україна» — $ 230 870 000, кредитні кошти — $ 308 млн.

Протяжність української ділянки газопроводу Уренгой-Помари-Ужгород становить 1160 км, діаметр труби — 1420 мм.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: