Новини / Економіка / Україна не контролюватиме об'єми транзитного газу
11 травня 2009, 09:12
Розмір шрифта: А А А

Україна не контролюватиме об'єми транзитного газу

Україна не контролюватиме об'єми транзитного газу, Кабінет Міністрів України, Державна митна служба, Нафтогаз України, Газпром, Володимир Путін, постачання газу, трубопровід
Україна не контролюватиме об'єми транзитного газу

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення відмінити митний моніторинг об‘ємів транзитного газу. Про це повідомив журналістів голова Державної митної служби України Анатолій Макаренко.

«Враховуючи те, що НАК «Нафтогаз України» і ВАТ «Газпром» перейшли на прямі і прозорі відносини і з газової схеми усунені посередники, необхідність в щоденному митному моніторингу об’ємів транзиту газу через територію України відпала», — сказав Макаренко.

Нагадаємо, раніше під час зустрічі розділів урядів України і Росії в Москві, Прем‘єр-міністр РФ Володимир Путін заявив, що «Росії, врешті-решт, вдалося побудувати ринкові відносини з Україною в питаннях постачань газу». Він відзначив, що якщо Україна і Росія почнуть реалізацію домовленостей, вказаних в підписаних документах, то які-небудь додатковий контроль або моніторинг стануть не потрібний.

Нагадаємо також, що Кабінет Міністрів прийняв ухвалу «Про введення щотижневого моніторингу по об’ємах природного газу, переміщуваного через митний кордон України трубопровідним транспортом» N370 27 лютого 2008 року.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: