Новини / Економіка / У рейтинговому списку найефективніших економік Україна виявилася найгіршою у Європі
6 березня 2017, 19:26
Розмір шрифта: А А А

У рейтинговому списку найефективніших економік Україна виявилася найгіршою у Європі

У рейтинговому списку найефективніших економік Україна виявилася найгіршою у Європі, рейтинговий список, економіка, торговельна свобода
У рейтинговому списку найефективніших економік Україна виявилася найгіршою у Європі

Експерти міжнародної компанії «Heritage Foundation» поставили нашу державу на 166-те місце серед 180 можливих. Сусіди України у списку — Афганістан, Судан і Ангола.

А найефективнішими економіками світу визнано Гонконг, Сінгапур, Нову Зеландію, Швейцарію і Австралію. Рейтинг базується на аналізі 10 критеріїв, за кожен з яких виставляють бали — від 0 до 100. У загальному рейтинговому списку Україна набрала лише 48,1 бала. Найкраща ситуація в нашій державі за критерієм торговельної свободи (85,9 бала) і податкового тягаря (78,6 бала).

Найгірше експерти оцінили сумлінність влади, фінансову свободу, інвестиційну свободу та судову ефективність — у межах від 22,6 бала до 30 балів. “Інвестори бояться вкладати гроші в нашу державу, — каже виконавчий директор Центру соціально-економічних досліджень “CASE Україна” Дмитро Боярчук.

 — Як на мене, основна причина — у згадуваній низькій судовій ефективності. Бо про яку свободу інвестицій може йтися, якщо є ризик позбутися і грошей, і бізнесу через корумповану Феміду?”
 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: