Новини / Економіка / Україна виведе ЄС у світові лідери поставок зерна — Козаченко
31 жовтня 2013, 12:34
Розмір шрифта: А А А

Україна виведе ЄС у світові лідери поставок зерна — Козаченко

Україна виведе ЄС у світові лідери поставок зерна - Козаченко, Асоціація з ЄС, євросоюз, поставки зерна, світовий лідер, Леонід Козаченко
Україна виведе ЄС у світові лідери поставок зерна — Козаченко

Підписання Асоціації з ЄС зробить Україну в аграрному плані членом Євросоюзу, що виведе її у світові лідери за поставку зерна. Про це на відкритті IX Міжнародної виставки «Інтерагро 2013» заявив президент Української аграрної конфедерації (УАК) Леонід Козаченко.

На його думку, Асоціація України з ЄС призведе до перерозподілу ролей на світовому зерновому ринку та зміни світових рейтингах міжнародних постачальників зерна.

«Ми останні п‘ять років дорікали міжнародним рейтинговим та аналітичним компаніям за третє місце України серед постачальників зерна в світі. Першими йдуть США, другим — Євросоюз. Кілька разів третє місце віддавали Росії», — зазначив фахівець.

Розкриваючи причину невдоволення українських зерновиків, Леонід Козаченко зазначив, що за звітний період поставки з ЄС, а в ньому 27 країн, показували як від одного виробника. «Такий розподіл місць, Україна за Євросоюзом, не справедливо по відношенню до нашої країни з її обсягами виробництва за ці п’ять років. Але ображатися не треба, і цьому є пояснення. На цій виставці ми бачимо кращі зразки світової агротехніки, запропоновані українським аграріям. Але невже європейці вирішили виростити собі конкурента, який здатний вирощувати щорічно до 120 млн тонн зерна?», — зазначив президент УАК.

На думку Козаченка секрет простий: після підписання Асоціації з ЄС в аграрному плані Україна стане членом Євросоюзу, що виведе її в «світові зернові лідери».

«Разом з виробниками ЄС українські аграрії здатні захистити від голоду багатьох людей на нашій планеті», — сказав Козаченко.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Україна збільшила імпорт продуктів в країни ЄС

23 травня 2017, 17:26

Євросоюзу довелося піти на порушення, щоб дати Україні безвіз з 11 червня

22 травня 2017, 13:37

Останні новини за сьогодні: