Новини / Економіка / Українці щорічно витрачають все більше грошей на покупку мобільних телефонів
6 березня 2019, 08:09
Розмір шрифта: А А А

Українці щорічно витрачають все більше грошей на покупку мобільних телефонів

Українці щорічно витрачають все більше грошей на покупку мобільних телефонів, мобільний телефон, смартфон, купівля телефонів
Українці щорічно витрачають все більше грошей на покупку мобільних телефонів

У 2018 році українці витратили на покупку мобільних телефонів сумарно 30 млрд грн. При цьому було куплено 5,4 млн смартфонів і 1,5 млн кнопкових телефонів.

Таку інформацію отримала компанії MOYO, проаналізувавши покупки українців, використовуючи дані панельного дослідження Point of Sales Tracking GfK Ukraine.

У середньому виходить, що в Україні щодня купувалося 15 тисяч смартфонів і 4 тисячі кнопкових телефонів.

Середня ціна смартфона, що купується в Україні в 2018 році, склала 5400 грн. Кнопкові телефони купувалися в середньому за 620 грн. Таким чином, українці щодня витрачали на мобільні пристрої 82,4 млн грн.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію

Коментарі (2)

  • Trent 1 квітня 2019, 02:00 ссылка
    Естественно, ведь это неотъемлемая техника для нормальной жизнь. Все привыкли к общении по голосовой связи, серфингу в интернете, играм, фото/видео съемкам и прочим прелестям мобильных телефонов. Некоторые люди сума сойдут без смартфона... по началу это было всего лишь средство для звонков, но тут дело прогресса. Сейчас телефона заменяют в некотором роде компьютеры. Если посчитать что в среднем человек меняет телефон раз в 4-5 лет, при средней стоимости в 5400 грн и умножить на количество потребителей примерно в 30 млн (дети до 7 лет практически не пользуются мобильниками), получаем 162000000000 грн расходов в год, что около 88 млн грн в год. Хотя чем дальше, тем более дорогие телефоны покупают украинцы, и я уже не говорю о покупке Айфонов https://www.citrus.ua/brands/apple Так что ваши данные по ежедневных расходах довольно точны. Спасибо за статейку!
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Зростання продажів смартфонів з початку року становило 9,1%

3 червня 2017, 15:59

З’явилися фотографії iPhone 8 зі сканером відбитків ззаду

2 червня 2017, 16:20

Останні новини за сьогодні: