Новини / Економіка / «Укрпошта» протестує доставку монетизованих субсидій
17 лютого 2019, 11:47
Розмір шрифта: А А А

«Укрпошта» протестує доставку монетизованих субсидій

"Укрпошта" протестує доставку монетизованих субсидій, нарахування субсидії, Пенсії, пенсії через «Укрпошту», монетізірованіе субсидій
«Укрпошта» протестує доставку монетизованих субсидій

Цієї весни «Укрпошта» почне реалізовувати пілотний проект з доставки монетизованих субсидій на оплату ЖКП. Про це йдеться в повідомленні поштового оператора.

«Для інформування про нарахування субсидії і механізм виплати компанія доставить кожному одержувачу (близько 4 млн громадян) приватне повідомлення про розмір субсидії, за що призначена субсидія і як її отримати коштами», — повідомляє «Укрпошта».

Доставляти субсидії будуть тим пенсіонерам, які отримують пенсії через «Укрпошту» (близько 1,1 млн клієнтів). Зараз йде процес підписання необхідних угод з Пенсійним Фондом.

«Всі пенсіонери, яких обслуговує» Укрпошта «, отримають субсидії готівкою через листонош в день отримання пенсії».

Гендиректор «Укрпошти» Ігор Смілянський зазначив, що зараз близько 45% українських пенсіонерів отримують пенсії через поштового оператора.

«З огляду на організацію процесу видачі субсидій — він максимально простий і зручний для клієнтів: пенсіонеру необхідно буде розписатися замість однієї відомості в двох», — попередив Смілянський.

За результатами аналізу ефективності пілотного проекту буде прийматися рішення про його подальше впровадження або відмову від нього.

Щомісяця одержувачі субсидій будуть отримувати кошти за попередній календарний місяць (у березні — за лютий, в квітні — за березень, в травні — за квітень).

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Пенсійний вік зросте для більшості пенсіонерів

2 червня 2017, 15:15

Трудових мігрантів можуть змусити платити в Пенсійний фонд

1 червня 2017, 20:57

Світовий банк підтримав проект пенсійної реформи

31 травня 2017, 17:28

Останні новини за сьогодні: