Новини / Економіка / Тигипко назвал три шага для улучшения инвестиционного климата
10 вересня 2010, 15:19
Розмір шрифта: А А А

Тигипко назвал три шага для улучшения инвестиционного климата

Тигипко назвал три шага для улучшения инвестиционного климата, Сергій Тігіпко, інвестиції, банківський сектор, податки, Податковий Кодекс
Тигипко назвал три шага для улучшения инвестиционного климата

«Ми поставили три завдання — державні фінанси, стимулювання банківського сектору до роботи з населенням і реальним сектором та поліпшення інвестиційного клімату. Що стосується фінансів, то ми можемо сказати: бюджет дійсно стабільний. Банківський сектор — тема дуже важлива, але ми розробили кілька законів, у тому числі щодо прозорості банківського ринку, роботи НБУ, допомоги банкам. Що стосується умов роботи інвесторів, то тут треба взяти основні показники, за якими здійснюють дослідження, і виправити найгірші ситуації», — Про це під час виступу на Міжнародному інвестиційному форумі «Інтеграція та партнерство» заявив віце-прем'єр-міністр Сергій Тігіпко.

«За показником податкового законодавства ми займаємо 181-е місце серед 183 країн, за показником складності оформлення ліцензій — 181-те з 183, з міжнародної торгівлі — 139-а позиція, в питаннях ліквідації бізнесу — 145-а, що стосується контролю, то у нас більше 70 організацій, які можуть прийти і щось перевірити. Тому починаємо виправляти ситуацію, починаємо робити. Зараз завершуємо Податковий кодекс, і до 20-21 вересня він буде внесений до парламенту», — сказав С. Тігіпко.

Він нагадав, що основними новаціями документа є зниження кількості податків з 40 до 23, а в окремих галузях, зокрема в літакобудуванні, суднобудуванні, легкій промисловості та готельному бізнесі, буде задіяна нульова ставка на прибуток. Така ж нульова ставка буде введена терміном на 5 років для малого бізнесу, який починає роботу. З 2011 року буде введена система автоматичного повернення ПДВ, опрацьовуватимуться механізм електронної реєстрації підприємства, контроль буде здійснюватися на етапі кінцевого продукту, а дозвільний термін на будівництво буде обмежуватися 60 днями.

«У документ внесено 250 поправок. Їх відпрацювали фахівці, що представляють підприємців, промисловців, Торгову палату США. Ми закладаємо багато чого, і все це дасть комплексні рішення, комплексно вирішить багато питань, у тому числі в сфері інвестиційного клімату», — підкреслив чиновник.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: