Новини / Економіка / Україна сильно зменшить тариф на транзит газу
3 травня 2017, 14:22
Розмір шрифта: А А А

Україна сильно зменшить тариф на транзит газу

Україна сильно зменшить тариф на транзит газу, Нафтогаз України, транзит газу, зниження тарифу
Україна сильно зменшить тариф на транзит газу

НАК «Нафтогаз України» планує до 2020 року знизити тариф на транзит газу по українській газотранспортній системі (ГТС). Про це повідомив комерційний директор «Нафтогазу» Юрій Вітренко, передає Deutsche Welle.

«З 2020 року тарифи знизяться приблизно до десятої частини (від діючих – Ред.), і це зробить транзит через українську ГТС газотранспортну систему значно дешевше, ніж через «Північний потік – 2», – сказав Вітренко.

Він розкритикував плани з будівництва»Північного потоку – 2" як економічно невиправдані. У той же час для зниження ставки транзиту газу по території України необхідний гарантований щорічний обсяг транспортування – близько 110 млрд кубометрів газу, відзначає dpa.
Крім того, в «Нафтогазі» сподіваються отримати від «Газпрому» мільярдні компенсації. Незабаром Стокгольмський арбітраж оголосить вердикт щодо взаємних позовів «Нафтогазу» і «Газпрому» за газовим контрактом 2009 року. Українська сторона, зокрема, вимагає від «Газпрому» доплатити за транспортування газу і виплатити компенсацію за невикористання узгоджених в контракті мінімальних обсягів транзиту.
Нагадаємо, за даними «Укртрансгазу», у 2016 році транзит природного газу через українську ГТС для європейських споживачів виріс на 23% і склав 82,2 млрд куб. м.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: