Новини / Економіка / Рівень середньої закредитованості працюючого українця близький до 40% — НАБУ
15 травня 2013, 08:04
Розмір шрифта: А А А

Рівень середньої закредитованості працюючого українця близький до 40% — НАБУ

Рівень середньої закредитованості працюючого українця близький до 40% - НАБУ, кредит, працюючий українець, Незалежна асоціація банків України, рівень
Рівень середньої закредитованості працюючого українця близький до 40% — НАБУ

Рівень середньої закредитованості працюючого українця близький до 40%, підрахували в Незалежній асоціації банків України (НАБУ).

«Рівень закредитованості населення (співвідношення заборгованості за кредитом і реального наявного річного доходу на одну людину) в Києві і області складає близько 40%, в Одесі — 28%. Найнижчим цей показник є у Чернігівській, Сумській та Луганській областях (по 8%) … Середнє значення показника по країні становить 17%, а при його розрахунку не за загальною кількістю жителів, а за кількістю працюючих, він наближається до 40%», — повідомила прес-служба НАБУ у вівторок.

У прес-релізі наголошується, що середній обсяг готівкового річного доходу на одного громадянина по країні у 2012 році становив 23,9 тис грн. При цьому в Києві цей показник перевищує середньодержавний більш ніж удвічі, у Донецькій області — на 15%, у Дніпропетровській — на 14%, у Київській та Запорізькій областях — на 9% і 8% відповідно.

Низький рівень наявного доходу на душу населення зафіксовано в Закарпатській, Тернопільській і Чернівецькій областях.

За оцінкою НАБУ, зростання доходів українців в більшості областей країни на тлі помірного рівня закредитованості жителів окремих регіонів створює передумови для розвитку роздрібного банківського бізнесу за межами столиці.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Голова НБУ розповів, коли бізнес зможе отримати дешеві кредити

30 травня 2017, 10:57

Українцям стали менше давати в борг

29 травня 2017, 14:25

Останні новини за сьогодні: