Новини / Економіка / Українські металурги збільшили платежі в казну
19 липня 2011, 20:25
Розмір шрифта: А А А

Українські металурги збільшили платежі в казну

Українські металурги збільшили платежі в казну, металурги, державний бюджет, Державна податкова служба України, Віталій Захарченко
Українські металурги збільшили платежі в казну

Металурги в першому півріччі 2011 року збільшили платежі до державного бюджету в 4,1 рази, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, — до 1,505 млрд. грн.

Як повідомили в прес-службі Державної податкової служби України (ДПСУ), про це заявив голова відомства Віталій Захарченко.

Крім того, підприємства машинобудування в січні-червні 2011 року перерахували до бюджету в 2,2 рази коштів більше, ніж за аналогічний період минулого року, — 3,233 млрд. грн.

Серед галузей добувної промисловості лідером зі сплати податків є промисловість по видобутку металевої руди -надходження у січні-червні збільшилися в 3,3 рази, порівняно з січнем-червнем 2010 року, — до 4,621 млрд. грн. надходження до бюджету від нафтової галузі зросли в 1,9 рази — до 5,613 млрд. грн.

В. Захарченко підкреслив, що динаміка надходжень податкових платежів значно перевищує темпи росту виробництва -за інформацією Держкомстату, у першому півріччі 2011 року цей показник склав 8,7%.

Усього за перші шість місяців ц.р. до держбюджету надійшло 93,7 млрд. грн. — На 60,2% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: