Новини / Економіка / Віталій Кличко впевнений у дефолті
21 листопада 2013, 17:19
Розмір шрифта: А А А

Віталій Кличко впевнений у дефолті

Віталій Кличко впевнений у дефолті, Віталій Кличко, дефолт, Україна, партія УДАР
Віталій Кличко впевнений у дефолті

Кличко напрогнозував Україні дефолт у разі непідписання договору з ЄС.

Фінансове становище України свідчить про те, що Угода з ЄС має бути підписана, адже зрив договору може переконати МВФ не продовжувати співпрацю з Україною. Про це в ексклюзивному коментарі «УНН» розповів лідер партії «УДАР» Віталій Кличко.

«Я впевнений, що питання євроінтеграції України не вплине на співпрацю з МВФ. Це взаємопов'язані речі, і у мене є чітка впевненість, що, підписавши договір про асоціацію, ми отримаємо підтримку і солідарність усіх, хто зацікавлений у посиленні ЄС. В тому числі це стосується і фінансової підтримки України, її кредитування», — сказав В. Кличко.

Він додав, що у разі непідписання Угоди про асоціацію, з отриманням Україною кредитів від МВФ будуть проблеми. «Я не хочу виносити рішення за МВФ, але логіка речей свідчить про те, що якщо є підписання Договору — є фінансова підтримка і солідарність, немає Договору — про солідарність країн ЄС щодо фінансової підтримки України можна забути», — сказав нардеп.

Він додав, що в Україні зараз уже фінансовий колапс, і вона рухається до поглиблення проблем в економіці. А що в 2014 році, на думку лідера «Удару», Україну буде очікувати дефолт у разі непідписання Угоди про асоціацію з ЄС унаслідок названих ним факторів.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: