Новини / Економіка / У 2011 обсяг біржових операцій на українському ринку виріс до 240 млрд грн
25 січня 2012, 20:59
Розмір шрифта: А А А

У 2011 обсяг біржових операцій на українському ринку виріс до 240 млрд грн

У 2011 обсяг біржових операцій на українському ринку виріс до 240 млрд грн, біржові операції, Дмитро Тевелєв, фондовий ринок, емісійна діяльність, акції
У 2011 обсяг біржових операцій на українському ринку виріс до 240 млрд грн

У 2011-му році майже в два рази виріс обсяг біржових операцій — цей показник склав близько 240 млрд грн, тоді як за підсумками 2010 року біржовий ринок характеризувався обсягом 131 млрд грн, повідомив Корреспондент.biz глава Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку Дмитро Тевелєв.

«Говорячи про результати роботи українського фондового ринку в минулому році, в цілому, варто говорити про значну позитивну динаміку його розвитку», — заявив він, зазначивши, що окремою характеристики заслуговує розмір емісії цінних паперів.

Так, сказав глава регулятора, за результатами 2011 року цей показник склав більше 160 млрд грн, тоді як в 2010 році обсяг зареєстрованих випусків цінних паперів досяг значення 95,55 млрд. грн. За попередніми даними, загальний обсяг торгів на ринку цінних паперів досяг 2 трлн грн.

Чиновник також звернув увагу на рекордну кількість законодавчих ініціатив на користь ринку цінних паперів з боку комісії і парламенту, а також про кроки регулятора з удосконалення та модернізації інфраструктури фондового ринку.

На думку глави НКЦБФР, досить добре себе проявив біржовий ринок — як уже було сказано вище, його обсяг в 2011 році подвоївся. Таким чином, комісія виконала програму розвитку фондового ринку в цьому напрямі — спочатку перед нами стояла мета досягти цього показника, 250 млрд, до 2015 року.

Тевелєв стверджує, що цей сектор демонстрував найбільший темп розвитку в минулому році — це і зростання обсягів, і зростання учасників як з точки зору інтернет-трейдерів, так і приватних інвесторів.

Серед сильних сторін він також зазначив емісійну діяльність: уже зараз видно, що емісії акцій збільшилися майже на 50%, емісії облігацій — в 3,5 рази, також великий приріст у цінних паперів ІСІ (більш ніж в 2 рази).

«Слабкою стороною ринку я б назвав низьку ліквідність біржового ринку. Ліквідність на рівні 130-150 млн грн — це критично низький показник, який сприяє» перегріву «ринку», — сказав при цьому він.

Як повідомлялося, Президент Віктор Янукович реорганізував Державну комісію з цінних паперів та фондового ринку в Національну комісію з цінних паперів та фондового ринку.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію

Коментарі (1)

Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

ЄБРР рекомендує Україні об'єднати біржі для припливу інвестицій

10 травня 2017, 10:47

Замість протестів українцям пропонують референдум

9 березня 2017, 10:29

Найбільша світова фармкомпанія йде з декількох фондових бірж

23 лютого 2017, 15:05

Останні новини за сьогодні: