Новини / Економіка / В Білорусі спростять ведення бізнесу і інвестиційну діяльність
8 листопада 2009, 08:03
Розмір шрифта: А А А

В Білорусі спростять ведення бізнесу і інвестиційну діяльність

В Білорусі спростять ведення бізнесу і інвестиційну діяльність, Білорусь, бізнес, інвестіційна діяльність
В Білорусі спростять ведення бізнесу і інвестиційну діяльність

За словами директора департаменту по підприємництву Міністерства економіки Олександра Ліхачевського, зараз в Білорусі готується ряд нормативних правових актів для подальшого спрощення ведення бізнесу і інвестиційної діяльності. Про це він повідомив 6 листопада на брифінгу в Мінську, пише БЕЛАПАН.

За його словами, підготовлений проект декрету президента про внесення змін і доповнень до декрету № 1, що спростив процедуру держреєстрації юридичних осіб і підприємців. Документом, зокрема, пропонується введення можливості електронної реєстрації.

Опрацьовується питання про створення проекту закону, згідно якому буде скорочено час держреєстрації нерухомого майна.

Передбачається також розробка ряду проектів законодавчих актів, що спрощують ведення міжнародної торгівлі. Підготовлений проект нормативного правового акту, що передбачає відміну стягування митних зборів за митне оформлення товарів, що йдуть на експорт, і відміну митних зборів за видачу ідентифікаційних марок. У найближчих планах — розширення застосування електронного декларування.

Окрім цього, підготовлені проекти законодавчих актів про спрощення діяльності у сфері будівництва, процедури банкрутства, про поліпшення умов видачі кредитів.

«План необхідних дій із проведення чергових реформ вже визначений. Їх швидка реалізація повинна принести нові позитивні результати», — вважає Ліхачевський.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: