Новини / Економіка / Все, що в України є, в Європі виявиться не потрібним
19 липня 2011, 18:23
Розмір шрифта: А А А

Все, що в України є, в Європі виявиться не потрібним

Все, що в України є, в Європі виявиться не потрібним, зона вільної торгівлі, Європа, Сергій Яременко, інтеграція, економіка, митний союз
Все, що в України є, в Європі виявиться не потрібним

Після вступу в зону вільної торгівлі (ЗВТ) заради України Європа не буде створювати додаткові потужності. ЄС зараз не до цього. Таку думку сьогодні під час прес-конференції висловив екс-заступник голови Національного банку України (НБУ) Сергій Яременко.

«Україна за роки самостійності після розпаду СРСР нічого не створила і нікуди не інтегрувалася. Все одно ми, деградуючи як і всі республіки колишнього СРСР, у тому числі Росія, втрачаємо галузь за галуззю. І без відновлення економічного комплексу, не можна говорити про зростання. У ЄС є повний технологічно замкнутий цикл і, прагнучи туди потрапити, ми не знаємо, з чим ми туди прийдемо. Все що у нас є, виявиться не потрібним. Будувати щось? Там цього ніхто робити не буде, оскільки у них процес завершений», — зазначив експерт.

За його словами, в період економічного спаду, ніхто додаткові потужності будувати не буде, оскільки для західної економіки важливо запустити те, що зараз працює.

«Питання абсолютно ясне:тут ми можемо бути аграрним придатком і якимсь ринком збуту, але ми не уявляємо особливого ринку збуту, оскільки у нас немає необхідних доходів населення», — підсумував С. Яременко, запевнивши, що Україні потрібно рухатись до Митного союзу.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: