Новини / Економіка / У Білорусі валюту міняють на квитки
1 серпня 2011, 15:45
Розмір шрифта: А А А

У Білорусі валюту міняють на квитки

У Білорусі валюту міняють на квитки, Білорусь, Надія Єрмакова, валюта, обмінні пункти, квитки
У Білорусі валюту міняють на квитки

Новий голова Нацбанку Білорусі Надія Єрмакова заявила, що в країні зараз поки недостатньо валюти, щоб вільно продавати її в обмінних пунктах

«Проблема в тому, що недостатньо валюти, щоб продавати її в обмінниках», — цитує Єрмакову білоруське державне агентство Белта.

«Однак це не найголовніша проблема. У багатьох країнах валюта продається невільно, але там економіка розвивається, і люди живуть», — сказала вона.

«Не зовсім правильно, щоб у нас валюта лежала в кишені. Рубля немає, хліб не можемо купити, тому що бережемо в кишені 15-20 доларів», — додала глава Нацбанку.

При цьому вона зазначила, що населення може купити валюту за легальним курсом на соціальні потреби. «Беларусбанк більше двох місяців продає на ці цілі іноземну валюту, якщо, наприклад, людині потрібні гроші на відпустку, треба пред‘явити копію квитків, що вони дійсно є, валюту тієї країни йому і продадуть», — Сказала Єрмакова.

У березні в Білорусії виник дефіцит іноземної валюти, він супроводжувався ажіотажним попитом на неї. Нацбанк Білорусії 23 травня оголосив про різку девальвацію білоруського рубля, піднявши офіційний курс долара відразу на 56% — до 4930 білоруських рублів з колишніх 3155 рублів. Незважаючи на це, валюта в обмінниках не з’явилася.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: