Новини / Економіка / ЄБРР вклав вже понад 1,5 млрд євро в український агробізнес
9 січня 2014, 09:03
Розмір шрифта: А А А

ЄБРР вклав вже понад 1,5 млрд євро в український агробізнес

ЄБРР вклав вже понад 1,5 млрд євро в український агробізнес, Європейський банк реконструкції і розвитку, Антон Усов, аграрний сектор
ЄБРР вклав вже понад 1,5 млрд євро в український агробізнес

З початку своєї діяльності в Україні з 1993 року ЄБРР вклав понад 1,5 млрд євро в реалізацію близько 80 великих проектів в аграрному секторі. Про це в інтерв‘ю «АПК-Інформ» заявив старший радник із зовнішніх зв’язків представництва ЄБРР в Україні Антон Усов.

За його словами, ці цифри ще раз підкреслюють важливість сільгоспсектора України для банку.

«Якщо ще 10 років тому ЄБРР в основному вкладав гроші в переробку сільгосппродукції та працював з великими міжнародними зерноторговими компаніями, то зараз ситуація змінилася. Ми працюємо з усім спектром агрокомпаній — від первинного землеробства до реалізації готової продукції. Поряд із зерновим сегментом сільського господарства ми дуже зацікавлені в роботі з м'ясо-молочним комплексом. З нашої точки зору, зараз потрібно підтримувати галузі, що здатні виробляти сільгосптовари з високою доданою вартістю і високим експортним потенціалом», — зазначив Антон Усов.

Останнім часом у структурі інвестицій в український АПК намітилася досить цікава тенденція. Незважаючи на те, що інтерес іноземних інвесторів до галузі практично не проявляється, зростає кількість вітчизняних компаній, охочих інвестувати в український агробізнес.

За словами Усова, в їх числі такі відомі компанії, як «Астарта», «Нібулон», «Миронівський хлібопродукт» і цілий ряд інших.

«Це компанії, які хочуть рости, залучати інвестиції, цивілізовано вести бізнес і розміщуватися на біржі. Якщо ці плани будуть реалізовані, то це можна буде назвати просто оптимальною ситуацією, при якій провідні гравці ринку досягнуть максимально ефективної структури своєї діяльності і будуть корпоративно захищеними від можливих посягань на свій бізнес. В результаті таких компаній можна буде не тільки ефективно співпрацювати з нашим банком, але і незалежно виходити на ринки капіталу», — підкреслив Антон Усов.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: