Новини / Економіка / ВООЗ оголосила в світі пандемію коронавируса
12 березня, 07:52
Розмір шрифта: А А А

ВООЗ оголосила в світі пандемію коронавируса

ВООЗ оголосила в світі пандемію коронавируса, пандемія нового коронавируса COVID-19, режим надзвичайного стану, Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ)
ВООЗ оголосила в світі пандемію коронавируса

Всесвітня організація охорони здоров‘я (ВООЗ) оголосила в світі пандемію нового коронавируса COVID-19. Про це повідомляється на її сторінці в Twitter.

У ВООЗ заявили, що смертність від коронавируса перевищила статистику за кількістю летальних випадків від грипу та становить близько 3,4%.

Серед інших відмінностей COVID-19 від грипу в ВООЗ назвали більш важкі ускладнення, так як у людей ще не встиг виробитися імунітет до коронавірус.

Раніше уряд Угорщини оголосив в країні режим надзвичайного стану. Він передбачає кілька строгих обмежувальних заходів, які викликані загрозою розповсюдження нового коронавируса.

Серед прийнятих невідкладних заходів:

заборона на в’їзд з Італії, Китаю, Південної Кореї та Ірану;
закриття університетів;
заборона заходів в приміщеннях з більш ніж 100 учасниками і на відкритому повітрі з більш ніж 500 учасниками.
У Польщі також пішли на радикальні заходи через поширення смертельного коронавируса. У країні з 12 березня 2020 року закривають всі навчальні заклади на термін 14 днів.

Як заявив прем‘єр-міністр Польщі Матеуш Моравецкій, в країні скасовують всі масові заходи, а також закривають музеї та кінотеатри.

«Ми прийняли рішення про скасування всіх масових заходів. З огляду на стан справ і поради ВООЗ, а також дискусії з багатьма нашими партнерами, прем’єрами, президентами інших держав ми приймаємо рішення, які мають на меті запобігання поширенню коронавируса», — сказав Моравецкій.

При цьому прем'єр підкреслив, що його команда розглядає і інші кроки в цьому напрямку, про які оголосять найближчими днями.

Київ закриває школи, дитсадки і вузи через загрозу коронавируса
Нагадаємо, з 12 березня 2020 року в Україні оголосили карантин по всій країні. Відповідне рішення було прийнято на закритому засіданні уряду через поширення коронавируса. Крім того, на засіданні уряду прийнято рішення виділити 100 млн грн на першочергову закупівлю засобів індивідуального захисту для поточних потреб міністерств, відомств і служб, а також для поповнення держрезерву. Одночасно, для виконання цього рішення до 1 червня заборонити експорт товарів протиепідемічного призначення, щоб гарантувати забезпечення необхідними засобами захисту населення.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Останні новини за сьогодні: