Новини / Економіка / Україна обіцяла МВФ ввести абонплату за газ до 1 серпня
5 квітня 2017, 17:40
Розмір шрифта: А А А

Україна обіцяла МВФ ввести абонплату за газ до 1 серпня

Україна обіцяла МВФ ввести абонплату за газ до 1 серпня, МВФ, абонентська плата, природний газ
Україна обіцяла МВФ ввести абонплату за газ до 1 серпня

Україна зобов‘язалася з 1 серпня виділити із загальної кінцевої ціни природного газу для населення і підприємств теплокомуненерго (ТКЕ) плату за його доставку на основі приєднаної потужності (так звана абонентська плата за користування газовою інфраструктурою). Про це йдеться в меморандумі між Україною і Міжнародним валютним фондом (МВФ), опублікованому на сайті Міністерства фінансів.

«До кінця липня ми переглянемо інші параметри системи комунальних субсидій домогосподарствам (КСД) для поліпшення адресності; введемо коригування соціальних норм в непиковые місяці протягом опалювального сезону; застосовується тариф на розподіл газу та опалення на основі потужності, що дозволить перенести деяку частину вартості на літні місяці — всі зміни вступлять в силу з 1 травня (новий структурний маяк)», — свідчить документ.

Таке ж зобов’язання Україна брала на себе і в попередньому меморандумі з МВФ. Нагадаємо, 4 квітня Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, заявила, що призупиняє дію рішення про введення абонентської плати на утримання газорозподільних мереж.

До цього президент України озвучив думку, що дія постанови про введення абонентської плати на утримання газорозподільних мереж має бути призупинено.

3 квітня заявила, що звернеться до Кабінету міністрів з пропозицією «забезпечити непідвищення загального рахунку (кінцевої ціни для населення».

Як відомо, НКРЭКУ змінила методику розрахунку тарифів на газ. Передбачалося, що з 1 квітня українці будуть платити за газ за двома тарифами.
 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
    Ви не авторизувались.
    Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
    ваш коментар:

    Читайте також:

    Останні новини за сьогодні: