Новини / Економіка / На метро до Виставкового центру виділяють ще півмільярда. Здача — липень 2012
6 липня 2011, 08:23
Розмір шрифта: А А А

На метро до Виставкового центру виділяють ще півмільярда. Здача — липень 2012

На метро до Виставкового центру виділяють ще півмільярда. Здача - липень 2012, Київський метрополітен, метро, бюджет, державні закупівлі
На метро до Виставкового центру виділяють ще півмільярда. Здача — липень 2012

На будівництво лінії метро до станції «Виставковий центр» з державного і столичного бюджету виділено 578 млн. гривень.

Київський метрополітен оголосив про проведення закупівлі робіт для продовження будівництва ділянки Куренівсько-Червоноармійської лінії метрополітену в Києві від станції «Либідська» до станції «Виставковий центр».

Про це повідомляє офіційний портал «Вісника державних закупівель». Згідно з опублікованою інформацією, на будівництво лінії та станції метро з держбюджету передбачається виділити 578,227 млн. гривень.

Джерело фінансування — міський і державний бюджети. Підряд отримала за процедурою закупівлі робіт в одного учасника компанія «Київметробуд».

Як зазначено в оголошенні про проведення закупівлі, термін виконання робіт — липень 2012 року. Таким чином, Київський метрополітен має намір встигнути прокласти нову гілку під землею до початку Чемпіонату Європи з футболу, фінальна частина якого пройде в Києві.

Київська міська державна адміністрація збільшила вартість будівництва ділянки Куренівсько-Червоноармійської лінії метро від станції «Либідська» до станції «Виставковий центр» на 0,697 млрд. гривень до 2,785 млрд. гривень.

Внаслідок змін вартість будівництва 1-ої черги ділянки з 3-х станцій (від «Либідської» до «Васильківської») збільшилася на 0,478 млрд. гривень до 2,137 млрд. гривень, 2-ої черги з 1-ї станції (від«Васильківської» до«Виставкового центру») — на 0,220 млрд. до 0,649 млрд. гривень.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Життя без бар'єрів: Мінрегіон зобов’язав будувати доступні для інвалідів будівлі

22 березня, 08:19

Останні новини за сьогодні: