Новини / Економіка / Кістіон пояснив, навіщо ввели абонплату за газ
30 березня 2017, 18:49
Розмір шрифта: А А А

Кістіон пояснив, навіщо ввели абонплату за газ

Кістіон пояснив, навіщо ввели абонплату за газ, Володимир Кістіон, абонплата за газ, газотранспортна система, НАК «Нафтогаз України»
Кістіон пояснив, навіщо ввели абонплату за газ

Розподіл оплати газу, як товару, та послуг з транспортування і розподілу блакитного палива необхідний для приходу на ринок газу інших постачальників, окрім НАК «Нафтогаз України».

Про це в ефірі телеканалу NewsOne розповів віце-прем‘єр Володимир Кістіон.

«Це є вимоги кодексу про газотранспортну систему, де визначено, що транспорт і розподіл є окремими послугами. Споживач до 1 квітня сплачував 6879,9 грн, у цю ціну входили витрати по транспорту та розподілу. Для того, щоб дати можливість не лише НАК «Нафтогаз України», але й іншим компаніям входити на ринок природного газу, виводяться з вартості газу витрати на транспорт і розподіл, а споживач буде сплачувати за газ як товар», — сказав Кістіон. Водночас віце-прем’єр визнав, що з 1 квітня ринок газу повноцінно не запрацює, тому газ для побутових споживачів, як і раніше, постачатиме державний трейдер НАК «Нафтогаз України».

«З 1 квітня поточного року змінюються деякі правила роботи на ринку природного газу. У першу чергу, це вимоги закону «Про ринок природного газу». Зміниться формат оплати за газ для споживачів. Однак уряд, розуміючи, що ринок газу повною мірою не працює, ставить завдання захистити споживачів», — розповів Кістіон.

Він нагадав, що Нафтогаз до жовтня 2018 року постачатиме газ за регульованою Кабінетом міністрів ціною.

«Цей перехідний період дасть можливість суб‘єктам ринку підготуватися до входження на ринок», — вважає віце-прем’єр.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію

Коментарі (2)

  • anta (анонімно) 30 березня 2017, 23:47 ссылка
    мало видимо блядям. пошли нахуй гандоны
  • Роксолана. (анонімно) 1 квітня 2017, 11:36 ссылка
    Что за глупости? Объясните популярно. Многоэтажка-72 квартиры и одна квартира хочет газ от " Киевгаз", а другая- от "Херсонгаз". Как будете делить трубу господа торговцы газом? Это ведь не интернет, где можно завести кабель и обеспечить потребителя любым промоутером, а газовую трубу не затянешь в каждую квартиру. Или вы думаете, что народ-тупой и проглотит очередную порцию лапши. Не платить. Это единственный действенный способ защитить себя и свою семью от произвола правительства. На всех денег не хватит на исковые заявления от Фирташа и Гройсмана, а то останетесь без своих "мульонов".
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Українцям можуть знизити платіжки за опалення в середньому на 300-400 грн на місяць

19 квітня 2017, 20:35

Україна зобов’язалася ввести абонплату за газ до кінця липня

6 квітня 2017, 16:08

Останні новини за сьогодні: