Новини / Економіка / Україна більше зароблятиме на космосі
21 лютого 2009, 08:23
Розмір шрифта: А А А

Україна більше зароблятиме на космосі

Україна більше зароблятиме на космосі, машинобудівний завод, Конструкторське бюро, НКАУ, реформування, ракетно-космічна техніка
Україна більше зароблятиме на космосі

У 2009 році Південний машинобудівний завод Макарова планує збільшити реалізацію продукції на 123,7% в порівнянні з попереднім роком, а Конструкторське бюро «Південне» — на рівні 122,4%. Такі цифри були озвучені на нараді керівництва Національного космічного агентства України (НКАУ) з генеральними директорами двох найбільших підприємств вітчизняної космічної галузі.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі НКАУ, в ході наради обговорювалися можливості збільшення загального об'єму виробництва підприємств і їх переорієнтації на експортні і інноваційні технології.

Особлива увага приділялася питанням реформування підприємств для нарощування випуску ракетно-космічної техніки, організації випуску сучасної високотехнологічної продукції і удосконалення інноваційних механізмів управління галуззю.

Також на нараді торкнулися проблемні питання реалізації в 2009 році міжнародних проектів «Циклон-4", «Морський старт», «Наземний старт», «Дніпро»,»Таурус-2" і підготовка до запуску вітчизняного космічного апарату дистанційного зондування Землі «Січь-2».

 

Разом з тим, учасники наради підкреслили необхідність збереження кадрового потенціалу ПО «південмаш» і ГКБ «Південне».

Підприємств розташовані в місті Дніпропетровську і займають ключові позиції в розробці і виробництві міжконтинентальних балістичних ракет важкого і середнього класу, космічних ракет-носіїв і космічних апаратів різного призначення.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: