Новини / Економіка / Із-за небувалого урожаю зерно нікуди дівати
19 липня 2008, 08:16
Розмір шрифта: А А А

Із-за небувалого урожаю зерно нікуди дівати

Із-за небувалого урожаю зерно нікуди дівати, врожай, зерно, Харків, фермер
Із-за небувалого урожаю зерно нікуди дівати

У Харкові зерна дуже багато

Урожай зернових в Харківській області настільки хороший, що елеватори вже сьогодні не в змозі прийняти збиране зерно. У області назріла проблема з елеваторними ємкостями.

Про це сьогодні, 16 липня, заявив заступник голови облдержадміністрації Віктор Зверев.

«Сьогодні ми закликаємо наших товаровиробників формувати крупні партії зерна на приймальних підприємствах – елеваторах. Вартість таких великих партій більша, і сільгоспвиробники матимуть можливість продати за гідною ціною свою продукцію», — розповів В.Зверев.

Проте, як відмітив присутній на прес-конференції голова облдержадміністрації Арсен Аваков, деякі елеватори спекулюють на надмірному урожаї і браку ємкостей.

«Деякі елеватори завищують ціну за прийом і зберігання зерна, але у нас є важелі, які ми використовуємо для виправлення цієї ситуації. Сьогодні ми не можемо впливати на приватники, фермерів, які зберігають свою продукцію в, даруйте, сараях і інших невеликих складах, проте крупні виробники мають можливість реалізовувати зерно, особливо продовольче, за гідною ціною. Ціна ж залежатиме від пропозиції і зростання цін на енергоносії», — заявив із цього приводу В.Зверев.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: