Новини / Освіта / МОН України відвідала делегація освітян Швеції
8 листопада 2009, 10:56
Розмір шрифта: А А А

МОН України відвідала делегація освітян Швеції

МОН України відвідала делегація освітян Швеції, МОН, Швеція, педагог, Україна
МОН України відвідала делегація освітян Швеції

Міністерство освіти й науки України (МОН) відвідала делегація освітян Швеції. Разом із заступником міністра освіти і науки України Тарасом Фініковим представники шведських університетів, міністерства освіти Швеції та королівського інституту технологій обговорили перспективи співпраці в освітній сфері між двома державами. Про це повідомляє прес-служба МОН.

«Основним під час зустрічі було ознайомлення шведських колег зі структурою, обсягом та змістом підготовки у програмах вищої освіти в Україні, наданням відомостей про найбільш перспективні напрями співпраці та відповіді на численні запитання. Шведи проявили дуже живий інтерес до проблем розвитку нашої вищої освіти, — розповів Тарас Фініков. — Найбільше зацікавлення викликали тенденції розвитку вищої освіти, вплив розширення доступу до вищої освіти на її якість, перспектива розвитку малих і середніх навчальних закладів і закладів, які не мають доброї динаміки розвитку та можливості реалізації програм гарантування якості в українській вищій освіті».

Зустріччю в МОН шведська делегація розпочала свій візит в Україну. Освітян очікує ще два дні зустрічей та ознайомлення з роботою українських ВНЗ та наукових установ.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: