Новини / Освіта / У Дніпропетровському національному університеті допомагають студентам-контрактникам платити за навчання
19 березня 2009, 08:13
Розмір шрифта: А А А

У Дніпропетровському національному університеті допомагають студентам-контрактникам платити за навчання

У Дніпропетровському національному університеті допомагають студентам-контрактникам платити за навчання, студенти-контрактники, криза, Дніпропетровський національний університет
У Дніпропетровському національному університеті допомагають студентам-контрактникам платити за навчання

У ДНУ допомагають студентам-контрактникам платити за навчання

У Дніпропетровському національному університеті (ДНУ) шукають можливості допомогти студентам-контрактникам, які в умовах кризи не можуть заплатити за навчання. Про це розповів ректор університету Микола Поляков.

За його словами, на початку семестру за навчання не заплатили 300 студентів контрактної форми навчання. Зараз адміністрація ВНЗ намагається допомогти їм продовжити навчання. Відрахування з ВНЗ, як записано в контракті, на думку ректора, це не вихід — потрібно дивитися на кожну конкретну ситуацію.

Так, наприклад, у ВНЗ знайшли можливість перевести на бюджет десять осіб, для яких було вкрай важливо продовжити навчання, але їх сім'ї опинилися в поганій фінансовій ситуації. Крім того, місяць тому ректор доручив деканам факультетів зібрати інформацію про неплатників. Після цієї роботи їх залишилося всього 15, але накази про відрахування, поки що не підписані. Микола Поляков сподівається, що проблему можна вирішити.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Великий український завод закриває представництво в Москві

2 червня 2017, 15:45

Адміністрація Трампа відновить переговори про врегулювання кризи в Україні

29 травня 2017, 14:00

Останні новини за сьогодні: