Новини / Освіта / У Києві відкрився Євроатлантичний університет
22 грудня 2007, 08:23
Розмір шрифта: А А А

У Києві відкрився Євроатлантичний університет

У Києві відкрився Євроатлантичний університет, Київ, Євроатлантичний університет, НАТО, Олег Рибачук, інтеграція, співпраця
У Києві відкрився Євроатлантичний університет

У Києві відкрився Євроатлантичний університет, повідомляють «КИЯНИ». Цей проект спільно ініціювали громадські організації "Фонд «Суспільність» і «Європа ХХI» за підтримки Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка, дипломатичних представництв Словаччини і США в Україні, ряду вітчизняних і зарубіжних корпорацій, а також за сприяння радника Президента України Олега Рибачука.

На церемонії відкриття відбулася передача символіки нового Університету в штаб-квартиру НАТО, а Олег Рибачук прочитав студентам лекцію.

На церемонії відкриття Рибачук повідомив, що місією Університету є налагодження глобального діалогу і розуміння, встановлення демократичних цінностей, розвиток громадянського суспільства і соціального партнерства шляхом посилення європейської і євроатлантичної співпраці. Він зазначив, що одним з пріоритетів даного проекту є залучення широкої громадськості до дискусії, що стосується національних інтересів України і новітніх викликів, зокрема, в області безпеки і розвитку громадянського суспільства.

Завданням Євроатлантичного університету є: проведення просвітницьких кампаній щодо європейської і євроатлантичної інтеграції України; підготовка і підвищення рівня кваліфікованих кадрів; розповсюдження інформації про європейську і євроатлантичну співпрацю; створення майданчиків громадського обговорення шляхів інтеграції України в європейські і євроатлантичні структури і тому подібне.

Програма діяльності Університету передбачає проведення міжнародних і національних конференцій, громадських слухань, експертних круглих столів і тому подібне.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Київ у найближчі 20 років планує розбудовувати правий берег

26 лютого 2019, 09:14

У Києві пограбували банк і вкрали 285 гривень

25 травня 2017, 17:25

Останні новини за сьогодні: