Новини / Освіта / Багато сільських шкіл фактично фінансуються батьками
10 червня 2007, 08:11
Розмір шрифта: А А А

Багато сільських шкіл фактично фінансуються батьками

Багато сільських шкіл фактично фінансуються батьками, Ізюмський район, Арсен Аваков, фінансування, сільські школи, сільська освіта
Багато сільських шкіл фактично фінансуються батьками

В ході робочої поїздки в Ізюмський район голова облдержадміністрації Арсен Аваков зустрівся з вчителями школи сіла Кунье і педагогами з навколишніх сіл. Під час бесіди, що відбулася, керівник області звернув увагу на украй незадовільне фінансування сільських шкіл після передачі частини з них на баланс сільських рад, передає прес-служба ОГА.

«Багато сільських шкіл фактично фінансуються батьками», — заявив Арсен Аваков, і назвав нонсенсом ситуацію, коли сільська освіта і охорона здоров‘я фінансуються сільрадами і в результаті не здатні повноцінно виконувати покладені на них функції.

Крім того, голова облдержадміністрації звернув увагу педагогічних працівників на проблему так званих «неповноформатних» шкіл. Як приклад він назвав одну з шкіл Ізюмського району, в якій навчається 28 учнів. Як відмітив Арсен Аваков, в таких випадках про якісний рівень освіти говорити не доводиться.

Керівник області також підкреслив, що держава зобов’язана забезпечити своїм громадянам прийнятні стандарти в області освіти і медичного обслуговування. «В час розмови з Президентом України я розповів йому про наші пропозиції в цих питаннях і, думаю, що був почутий», — сказав Арсен Аваков.

proUA Kharkiv.proUA.com

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

За день українці отримали рекордну кількість біометричних паспортів

30 травня 2017, 16:03

Останні новини за сьогодні: