Новини / Освіта / Обдарована молодь отримала гранти Президента України
20 квітня 2008, 08:39
Розмір шрифта: А А А

Обдарована молодь отримала гранти Президента України

Обдарована молодь отримала гранти Президента України, Гранти Президента України, обдарована молодь, Оксана Слюсаренко, українська молодь, інтелектуальна еліта
Обдарована молодь отримала гранти Президента України

16 квітня 2008 року Заступник Глави Секретаріату Президента України Оксана Слюсаренко та Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко зустрілись з володарями грантів Президента України для обдарованої молоді на 2006-2007 роки.

Оксана Слюсаренко передала вітання від Глави Держави, повідомивши, що Віктор Андрійович Ющенко планував зустрітися з переможцями особисто, однак в останній момент графік Президента України довелося змінити.

Заступник Глави Секретаріату Президента України запевнила, що підтримка талановитої і обдарованою молоді є визначальним і важливим завданням у розвитку держави. Тому і Президент і Уряд докладатимуть максимальних зусиль для забезпечення належного розвитку української молоді.

Юрій Павленко зазначив, що молодь випереджає державу і вже сьогодні готова запропонувати новітні ідеї з соціально-гуманітарної, економічної, медичної, освітньої, природознавчої, технічної тематик.

«Саме вас, молодих дослідників та пошукачів недаремно називають інтелектуальною елітою нації, – акцентував Міністр, – Саме ваші сміливі ідеї, нестандартні рішення, оригінальне світосприйняття змінюють психологію, настрої, спосіб життя як окремих людей, так і суспільства в цілому».

Водночас Юрій Павленко підкреслив, що представники державної влади розуміють, що без вагомої підтримки з боку держави творчий процес може звестися нанівець в елементарній боротьбі за можливість бути надрукованим, взяти участь у конкурсі, здійснити наукове дослідження, створити об’єднання для молоді з обмеженими можливостями і взагалі донести своє слово до широкого загалу.

«Тому Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту одним з пріоритетів своєї діяльності визначило підтримку обдарованої молоді,» – зазначив Міністр. Однією з форм такої підтримки є призначення щорічних грантів Президента України для обдарованої молоді.

Юрій Павленко висловив сподівання, що молоді люди усвідомлюють відповідальність за високу довіру, виявлену з боку держави і максимально ефективно і якісно реалізують проекти, результати яких слугуватимуть всій українській молоді та Україні в цілому. Наостанок Міністр побажав переможцям успіхів та подальшої плідної праці в ім’я нашої Держави.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: