Новини / Освіта / Коледж преси та телебачення отримав срібну медаль
15 квітня 2009, 08:23
Розмір шрифта: А А А

Коледж преси та телебачення отримав срібну медаль

Коледж преси та телебачення отримав срібну медаль, Всеукраїнський конкурс Вища школа, КНУ, асоціація працівників ЗМІ, коледж преси і телебачення
Коледж преси та телебачення отримав срібну медаль

Дипломом другого ступеня і срібною медаллю за перемогу у Всеукраїнському конкурсі «Вища школа — 2008» в номінації «Пропаганда вищими навчальними закладами своєї діяльності у засобах масової інформації» нагородили Коледж преси та телебачення (Миколаїв, просп. Миру, 13а, КПТБ) у Києві.

Ініціаторами конкурсу виступили Міністерство освіти і науки України, Київський національний університет імені Тараса Шевченка (КНУ) та Асоціація працівників ЗМІ України.

За результатами конкурсу із трьохсот учасників по семи номінаціях були визначені 41 переможець, Коледж преси та телебачення в їх числі. Конкурс був проведений для активізації висвітлення в ЗМІ актуальних проблем вищої школи з метою привернення уваги суспільства та держави до їх вирішення. Заслужену нагороду з рук заступника директора Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України Казиміра Левківського отримала Юлія Дубогрій.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Розенко пояснив, навіщо виділяти мільярд на перепис

5 травня 2017, 20:22

Асоціація міст України пропонує встановити пільгові тарифи на електричну енергію для потреб зовнішнього освітлення та міського електротранспорту — Кличко

21 березня 2017, 16:38

За економію енергоресурсів українцям роздадуть призи

30 вересня 2016, 19:52

Голландія допускає відмову від асоціації Україна-ЄС

7 лютого 2016, 15:56

Останні новини за сьогодні: