Новини / Освіта / Конституційний суд дозволив суддям і нардепам бути викладачами
12 жовтня 2010, 18:37
Розмір шрифта: А А А

Конституційний суд дозволив суддям і нардепам бути викладачами

Конституційний суд дозволив суддям і нардепам бути викладачами, Конституційний Суд, судді, викладачі, закон, права
Конституційний суд дозволив суддям і нардепам бути викладачами

Конституційний Суд визнав неконституційною заборону на ведення наукової і викладацької діяльності народними депутатами і суддями в робочий час. Це витікає з вирішення КС, яке було прийняте 6 жовтня і обнародуване 12 жовтня.

«Наведені положення роблять неможливим визнання законодавчо корупційними дії суто наукової і викладацької діяльності, якщо вона є джерелом законного і раціонально обгрунтованого за розміром доходу, ніяк не пов‘язана з корисливими діями (бездіяльністю) особи при безпосередньому виконанні покладених на неї службових обов’язків», — йдеться у рішенні КС.

КС також визнав неконституційною норму закону, згідно якої при ухваленні особи на посаду в органи державної влади або місцевого самоврядування повинна проводитися спеціальна перевірка особи й близьких їй осіб.

У той же час КС визнав конституційною затримку введення в дію пакету антикорупційних законів. Зі зверненням про конституційність ряду положень пакету антикорупційних законів від 11 червня 2009 року до КС звернувся Верховний суд.
 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: