Новини / Освіта / Літня IT-школа ЦФТ: результат виправдав очікування
9 серпня 2007, 08:08
Розмір шрифта: А А А

Літня IT-школа ЦФТ: результат виправдав очікування

Літня IT-школа ЦФТ: результат виправдав очікування, Москва, IT-школа ЦФТ, банківський інформаційний комплекс, Oracle, банківська система, топ-менеджери компанії, підсумкове тестування
Літня IT-школа ЦФТ: результат виправдав очікування

На минулому тижні в Москві відбувся перший випуск IT-школи ЦФТ: 20 фахівців, протягом 2-х тижнів що вивчали банківський інформаційний комплекс «ЦФТ-банк» (Платформа розвитку на базі Oracle) склали завершальний іспит і отримали сертифікати. Проект «Літня IT-школа ЦФТ» був розроблений з метою навчання банківських IT-фахівців програмним продуктам ЦФТ.

Можливість стати слухачами літньої ІТ-школи ЦФТ була надана всім охочим підвищити свої професійні знання. Група слухачів курсу була відібрана на конкурсній основі з 60 заявок, що поступили.

Перший курс в літній ІТ-школі ЦФТ був присвячений основній банківській системі компанії — банківському інформаційному комплексу «ЦФТ-банк» (Платформа розвитку на базі Oracle). Програма курсу включала ввідну лекцію-презентацію компанії, дистанційне навчання і вечірні практичні заняття в московському офісі компанії. Консультаційну підтримку слухачам подавали провідні експерти в області розробки і впровадження програмних продуктів ЦФТ. По відгуках учасників, така організація учбового процесу виявилася оптимальною:

«Дуже сподобалося вступне заняття. Те, що в ньому брали участь топ-менеджери компанії, було дуже корисне – можна було познайомитися з продуктами ЦФТ в комплексі, дізнатися про стратегію і досвід компанії на IT –рынку з перших рук».

«Важливим стало те, що в процесі навчання ми мали можливість вивчити систему на практиці, «поторкати її руками», так би мовити. В цілому відчуття украй позитивні, і можу сказати, що тепер у мене з‘явилося цілісне уявлення про те, що ж таке «ЦФТ-банк» і як він влаштований».

28 липня відбулося підсумкове тестування слухачів, що включало більше 100 питань по всіх темах учбової програми. Практично всі учасники навчання склали іспит з високим результатом (середній бал склав 92%), що є свідоцтвом високій мотивації слухачів і відповідальному відношенні до навчання. Багато випускників літньої школи висловили бажання надалі продовжити вивчення програмних рішень ЦФТ.

Андрій Вісящев, виконавчий директор групи компаній ЦФТ так прокоментував підсумки літньої IT-школи: «Зараз можна з упевненістю сказати, що проект досяг поставлених цілей. Перший випуск показав, що IT-фахівці зацікавлені в розвитку своїх професійних компетенцій за рахунок вивчення банківських продуктів ЦФТ, оскільки це дає їм значні професійні і кар’єрні переваги на фінансовому ринку. З іншого боку, проект викликав високий інтерес банків-партнерів ЦФТ, зацікавлених в розширенні круга банківських фахівців, що володіють знаннями про продукти ЦФТ».

За підсумками навчання ухвалено рішення про проведення чергового курсу навчання у вересні поточного року.

 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Великий український завод закриває представництво в Москві

2 червня 2017, 15:45

Високий статус. Чим корисні елітні банківські карти

30 травня 2017, 10:43

Останні новини за сьогодні: