Новини / Освіта / Кабмін виділить матеріальну допомогу працівникам музеїв
12 жовтня 2010, 18:17
Розмір шрифта: А А А

Кабмін виділить матеріальну допомогу працівникам музеїв

Кабмін виділить матеріальну допомогу працівникам музеїв, Кабінет Міністрів, грошові кошти, музеї
Кабмін виділить матеріальну допомогу працівникам музеїв

Кабінет міністрів України планує видати матеріальну допомогу у розмірі посадового окладу для працівників комунальних та державних музеїв. Про це під час засідання Кабміну заявив прем‘єр-міністр України Микола Азаров.

М.Азаров також нагадав, що нещодавно уряд прийняв рішення, яке надає право представникам закладів культури отримувати щорічну матеріальну допомогу до відпуски. «А сьогодні ми приймемо рішення про виплату матеріальної допомоги на оздоровлення у розмірі посадового окладу працівникам державних та комунальних музеїв», — зазначив прем‘єр-міністр.

Голова уряду додав, що Кабмін планує виділити кошти на будівництво спорткомплексу рівненської дитячої спортивної школи. При цьому М.Азаров зазначив, що держава приділяє увагу не лише будівництву доріг, стадіонів, аеропортів, але й підтримує ініціативи щодо покращення здоров‘я підростаючого покоління.

«Сьогодні членами уряду буде розглянуто питання виділення грошових коштів на будівництво спортивного комплексу для рівненської дитячої спортшколи №11», — повідомив прем’єр-міністр.
 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Влада спантеличена професійними стандартами для українців

31 травня 2017, 17:48

Дмитро Дубілет і команда iGov запропонували безкоштовно створити систему для електронної подачі документів на отримання ліцензій

25 травня 2017, 17:21

Останні новини за сьогодні: