Новини / Освіта / Більше 3/4 учасників незалежного оцінювання бажає пройти його державною мовою
1 березня 2009, 08:12
Розмір шрифта: А А А

Більше 3/4 учасників незалежного оцінювання бажає пройти його державною мовою

Більше 3/4 учасників незалежного оцінювання бажає пройти його державною мовою, незалежне тестування, нововведення в системі освіти
Більше 3/4 учасників незалежного оцінювання бажає пройти його державною мовою

3/4 учасників незалежного оцінювання бажає пройти його державною мовою

Завершується реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2009 року. Станом на ранок 27 лютого вже зареєстровано 353 тис. 632 випускники цього та минулих років, повідомляє Інформаційний центр незалежного оцінювання.

76,2% від зареєстрованих учасників мовою своїх тестових завдань обрали українську, 23,5% — російську. Найменше охочих протестуватися польською мовою — один заявник, який воліє скласти тест з історії України. Кримсько-татарську мову обрали троє учасників, які хочуть проходити нею тестування з математики та фізики.

Найбільше охочих стати студентами цього року зареєструвалось в Донецькій (30062) та Дніпропетровській областях (27 тис. 698), найменше — 5 тис. 675 — у Чернівецькій. У місті Києві зареєстровано 20 тис. 277 учасників оцінювання.

Нагадаємо, що цього року зовнішнє тестування проходитиме в період з 6 травня до 5 червня та охоплюватиме вісім предметів: історію України, математику, фізику, хімію, біологію, географію та іноземні мови (англійська, французька, німецька та іспанська).

Під час реєстрації кожен з майбутніх учасників тестування для його проходження може обрати не більше 5 предметів та одну з шести мов, якими ведеться навчання у системі вітчизняної середньої освіти: українську, російську, угорську, молдовську, польську, кримсько-татарську та румунську. Це не стосується тестування з української мови та літератури та іноземних мов.

Обрану мову, як і перелік предметів, кожен зареєстрований учасник може змінити, але лише один раз і лише до моменту офіційного завершення реєстрації — 3 березня 2009 року.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Гриневич про нововведення в школі: Прогулянки і планшет

31 березня 2017, 16:24

Рева розповів, чим вигідний пізній вихід на пенсію

14 лютого 2017, 12:51

Пенсійна реформа стане шоковою терапією для українців

18 січня 2017, 17:45

В Японії відсвяткували незалежність України

6 вересня 2016, 09:54

Останні новини за сьогодні: