Новини / Освіта / МОН запровадило у школах курс правознавства
2 жовтня 2010, 16:03
Розмір шрифта: А А А

МОН запровадило у школах курс правознавства

МОН запровадило у школах курс правознавства, Міністерство освіти і науки, МОН, злочинність, школярі, курс, Дмитро Табачник, Правознавство
МОН запровадило у школах курс правознавства

Міністерство освіти і науки України (МОН) для запобігання злочинності серед учнів і підвищення їх правової культури запровадило у школах курс правознавства. Про це на міжвідомчій нараді ГПУ сказав міністр освіти і науки України Дмитро Табачник.

«Оскільки одним зі шляхів подолання дитячої злочинності є формування в дітей і підлітків навичок правової культури, то міністерство вперше передбачило вивчення навчального предмету «Правознавство. Практичний курс» у 9-10 класах як обов’язкового предмету по одній годині на тиждень, а в 10-11 класах профільної школи – по три години на тиждень», — наголосив міністр освіти.

Урядовець також зауважив, що в початковій школі питання превентивного виховання реалізуються через інтеграцію правових знань у курсі «Я і Україна», а в основній школі — через зміст таких предметів, як етика – це 5-6 класи, історія України, всесвітня історія, географія.

Згідно з показниками державного бюджету, діти 1, 2, 5 класів на 100% забезпечені підручниками. Про це сказав міністр освіти і науки України Дмитро Табачник.

«На міністерство ніхто не покладав у цьому році функцію перевидання підручників 1, 2 і 5 класів. Нам виділені кошти лише на підручники для 10 класу», — наголосив Д.Табачник.
 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Автопарк співробітників СБУ вражає розкішшю (Відео)

2 червня 2017, 08:51

МОН планує залучати китайські інвестиції

30 травня 2017, 15:30

Верховній Раді пропонують скасувати можливість застави для хабарників

29 травня 2017, 18:08

Під українські держбанки хочуть створити спеціальну компанію

25 травня 2017, 08:36

Останні новини за сьогодні: