Новини / Освіта / Маємо суттєво підтримати вчителів, — Гриневич
25 листопада 2016, 16:17
Розмір шрифта: А А А

Маємо суттєво підтримати вчителів, — Гриневич

Маємо суттєво підтримати вчителів, - Гриневич, педагогічні працівники, підвищення зарплат, Лілія Гриневич
Маємо суттєво підтримати вчителів, — Гриневич

У 2017 році вдасться підняти зарплату педагогічним працівникам, але цього недостатньо, оскільки лише від вчителів залежить успіх реформування середньої освіти. Про це заявила міністр освіти Лілія Гриневич під час відвідання Рівненської області.

За її словами, місцеві ради не розглядають нові надходження до місцевих бюджетів, що вони отримали в результаті децентралізації, як потенційні видатки на освіту.

“Ми постійно живемо між бажаним та можливим. В наступному році вдасться підняти зарплату педагогічним працівникам на 50%, але цього недостатньо. Ми маємо суттєво підтримати вчителів – лише від них залежить успіх змін, які ми сьогодні починаємо. Оновлення програм початкової школи, впровадження Нової української школи – усі ці зміни залежать від того, чи зможемо ми працювати разом єдиною командою”, — зазначила Лілія Гриневич.

Вона також наголосила, що дуже важливо передбачити в місцевих бюджетах гроші на підвищення зарплат для педагогічних працівників, яким зарплатню платить місцева влада. Зокрема, працівникам дошкільної освіти, зарплата яких фінансується з місцевих бюджетів.

Як відомо, в уряді планують підняти заробітні плати українським вчителям, зокрема, з 1 січня 2017 року вчитель вищої категорії має отримувати від 5266 грн до 6841 грн, учитель без категорії отримуватиме від 3960 до 4853 грн.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Уряд прийняв важливе рішення для студентів-медиків

31 травня 2017, 17:22

МОН планує залучати китайські інвестиції

30 травня 2017, 15:30

У Міносвіти розповіли, коли введуть 12-річну освіту в школах

20 травня 2017, 15:42

Останні новини за сьогодні: