Новини / Освіта / Невидимі шпаргалки та студентські записки покажуть на виставці в Єкатеринбурзі
24 січня 2012, 16:40
Розмір шрифта: А А А

Невидимі шпаргалки та студентські записки покажуть на виставці в Єкатеринбурзі

Невидимі шпаргалки та студентські записки покажуть на виставці в Єкатеринбурзі, виставка, студенти, шпаргалки
Невидимі шпаргалки та студентські записки покажуть на виставці в Єкатеринбурзі

Колекцію, яка включає в себе більше 50 видів шпаргалок, які пройшли випробування під час університетських іспитів та контрольних робіт, покажуть мешканцям Єкатеринбурга на виставці в середу, повідомив один з організаторів заходу Іван Колотовкін.

«Студенти постійно вигадують нові способи списування, і ми можемо побачити, якими шпаргалками користувалися раніше й якими шпаргалками користуються зараз», — йдеться в прес-релізі виставки.

За словами І. Колотовкіна, одні з найбільш рідкісних шпаргалок — невидимі.

«Потрібний текст друкується на папері дрібним шрифтом, на нього клеїться скотч. Все опускається у воду на 10 хвилин, потім папір відокремлюється від липкої стрічки, і виходить, що написане відбилося на скотчі. Прозору стрічку можна покласти на стіл — викладач її точно не помітить», — розповів він.

У числі популярних шпаргалок — накладні нігті з дрібно написаним текстом, маленькі саморобні книжечки з потрібною інформацією, ручки-шпаргалки та різноманітні електронні носії.

«Електронні шпаргалки зручні у використанні, крім того, поки ще не всі викладачі розбираються в передових методах», — зазначив І. Колотовкін.

Один з найбільш дивовижних студентських винаходів — вертоліт зі шпаргалками на пульті управління. Коли не можна виходити з аудиторії, а викладача немає, його пускають по класу, і кожен може взяти з його корпусу заздалегідь припасену відповідь на питання.

Серед експонатів також можна буде зустріти предмети, пов'язані зі студентством: каструлі, заліковки, студентськи квитки, зошити з лекціями, записки та багато іншого.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію

Коментарі (1)

Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Іноземці скаржаться на якість освіти в Україні

26 квітня 2017, 16:25

Податкова нагадує: «заробіток» на студентах теж потрібно декларувати

24 лютого 2017, 18:35

Останні новини за сьогодні: