Новини / Освіта / Перший національний меморандум про співпрацю органів студентського самоврядування
12 березня 2009, 08:12
Розмір шрифта: А А А

Перший національний меморандум про співпрацю органів студентського самоврядування

Перший національний меморандум про співпрацю органів студентського самоврядування, Острозька академія, меморандум, студентська організація
Перший національний меморандум про співпрацю органів студентського самоврядування

В Острозькій академії підписано Перший національний меморандум

Понад 50 представників провідних вищих навчальних закладів України під час з’їзду лідерів органів студентського самоврядування 8-11 березня у Національному університеті «Острозька академія» (НаУОА), підписали Перший національний меморандум про спільне відстоювання прав студентів, розробку стратегії розвитку студентських самоврядних організацій.

Меморандум про співпрацю представники студентства скріпили обіцянкою на Острозькій Біблії. Такий Меморандум було підписано в Україні вперше, що свідчить про активізацію студентського руху та прагненні його учасників брати активну участь у керівництві освітнім процесом у країні.

У заході взяли участь очільники студентських організацій ВНЗ більшості регіонів України, зокрема Дніпропетровського національного гірничого університету (НГУ), Луганського національного університету імені Тараса Шевченка (ЛНУ), Національного університету «Львівська політехніка» (НУ ЛП), Київського національного університету ім.Т.Г.Шевченка (КНУ), Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» (НТУУ «КПІ»), Прикарпатського національного університету ім.В.Стефаника (ПНУ), Донецького національного технічного університету (ДНТУ) та ін.

На виконання Меморандуму було створено нову всеукраїнську молодіжну громадську організацію «Національний студентський союз України» та відбулися перші установчі збори новоствореної організації, на яких студенти обговорили стратегію розвитку та напрямки діяльності майбутньої всеукраїнської організації та обрали її президента, яким став аспірант Національного університету «Львівська політехніка» Анатолій Ігнатович. Студентку економічного факультету Національного університету «Острозька академія» Аллу Дубровик, яка очолює «Братство спудеїв» академії, обрали віце-президентом з питань фандрайзингу та фінансового забезпечення.

Потребу у створенні нової студентської організації Алла Дубровик пояснила тим, що ті студентські організації, які існують зараз, не здатні захищати права студентів, чи то через відсутність ініціативи, чи то через підпорядкування певним вищим державним органам. «Зараз гостро стоїть проблема студентських стипендій, але існуючі організації мовчать. Ми заповнимо цей вакуум, адже будь-яке починання, що бере старт в Острозькій академії — приречене на успіх» — зауважує Алла Дубровик.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Про реальних власників українського бізнесу дізнаються в усьому світі

23 травня 2017, 18:01

Іноземці скаржаться на якість освіти в Україні

26 квітня 2017, 16:25

Україна зобов’язалася ввести абонплату за газ до кінця липня

6 квітня 2017, 16:08

Останні новини за сьогодні: