Новини / Освіта / Учасникам ЗНО радять залишати сучасні гаджети вдома
12 травня 2017, 19:43
Розмір шрифта: А А А

Учасникам ЗНО радять залишати сучасні гаджети вдома

Учасникам ЗНО радять залишати сучасні гаджети вдома, ЗНО, гаджети, смарт-годинники, Центр оцінювання якості освіти
Учасникам ЗНО радять залишати сучасні гаджети вдома

Учасникам зовнішнього оцінювання заборонено використовувати та мати при собі гаджети протягом часу, відведеного на виконання сертифікаційної роботи.

«Цьогоріч інструктори в аудиторії звертатимуть особливу увагу на наявність в учасників смарт-годинників. Радимо залишити їх удома або ж на спеціально відведеному для речей місці, адже в разі виявлення в учасників тестування смарт-годинників, а також мобільних телефонів, навушників, флеш-накопичувачів, USB-кабелів тощо учасник змушений буде залишити пункт проведення ЗНО достроково, а результат виконання тесту з певного предмета буде анульовано», — йдеться у повідомленні.

В Центрі оцінювання якості освіти нагадали, що основна сесія зовнішнього незалежного тестування розпочнеться 23 травня. Допуск до пункту тестування буде здійснюватися за наявності чітко визначених документів: сертифікат ЗНО, документ, що посвідчує особу (серія та номер якого зазначені у Сертифікаті) та запрошення-перепустка. Для виконання роботи учасникам знадобиться ручка з пастою насиченого чорного кольору, хоча краще мати дві-три — про запас. За бажанням чи в разі потреби можна взяти з собою прозору пляшку з питною водою. Як повідомлялося, основна сесія ЗНО з 12 предметів відбудеться з 23 травня по 16 червня. До 19 травня триває реєстрація на додаткову сесію незалежного тестування, яка відбудеться з 3 по 12 липня.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
  Ви не авторизувались.
  Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
  ваш коментар:

  Читайте також:

  Який відсоток українців хоче покинути країну через відсутність перспектив (опитування)

  1 червня 2017, 20:42

  Останні новини за сьогодні: