Новини / Освіта / Перелік платних послуг не обмежує прав студентів
12 жовтня 2010, 17:21
Розмір шрифта: А А А

Перелік платних послуг не обмежує прав студентів

Перелік платних послуг не обмежує прав студентів, ВНЗ, платні послуги, студенти, оплата, обмеження прав
Перелік платних послуг не обмежує прав студентів

Перелік платних послуг, які можуть надаватися ВНЗ, не обмежує прав студентів. Відповідну думку озвучив голова Ради ректорів ВНЗ Одеської області Сергій Степаненко.

За його словами, перелік, затверджений Кабінетом міністрів України, лише оновлює аналогічний документ, який був затверджений ще в 1997 році. У числі нововведень значиться лише декілька статей. Зокрема, за словами Сергія Степаненка, ці пункти дозволяють ВНЗ реалізовувати надлишки навчальної літератури, з якими керівництво навчального закладу раніше не знало що робити.

Що ж до таких статей, як право введення плати за перездачу лабораторних робіт, які були пропущені з неповажної причини, і плату за парковку, то, згідно рішенням вчених рад одеських ВНЗ, ці положення реалізовуватися не будуть. Також Сергій Степаненко підкреслив, що перелік платних послуг для будь-якого ВНЗ підлягає обов‘язковому затвердженню на вченій раді, 10% місць в яких належать студентському самоврядуванню.

Виконком Національного студентського союзу не знайшов порушень прав студентів в переліку платних послуг. Як повідомив член виконавчого комітету Національного студентського союзу України Микола Бучко, відповідне засідання пройшло в Одесі в кінці вересня.

За його словами, представники студентського самоврядування в обов’язковому порядку входять у вчені ради всіх ВНЗ і, безумовно, відстоюватимуть права студентів. При цьому глава Ради ректорів ВНЗ Одеської області Сергій Степаненко підкреслив, що, хоча представники студентського самоврядування не мають права вето, але якщо який-небудь проект зустріне рішучий опір з їх боку, то в одеських ВНЗ він реалізовуватися не буде.
 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Іноземці скаржаться на якість освіти в Україні

26 квітня 2017, 16:25

Останні новини за сьогодні: