Новини / Освіта / В МОН затвердили план із запобігання корупції
12 січня 2017, 16:16
Розмір шрифта: А А А

В МОН затвердили план із запобігання корупції

В МОН затвердили план із запобігання корупції, МОН, корупція, наукові дослідження
В МОН затвердили план із запобігання корупції

Міністерством освіти затверджений План здійснення заходів щодо запобігання корупції у відомстві. Відповідний наказ підписаний першим заступником міністра Володимиром Ковтунцем.

Зокрема, план МОН передбачає впровадження ефективного державного моніторингу та громадського контролю за земельними ділянками та об‘єктами державної власності юридичних осіб, що належать до сфери управління МОН, шляхом створення відкритої інформаційної інтерактивної карти таких об’єктів.

Також у відомстві планують запровадити кращий європейський досвід для конкурсного відбору МОН проектів наукових досліджень та наукових розробок, що фінансуються за рахунок бюджетних коштів.

До кінця 2017 року буде спрощена процедура ліцензування освітньої діяльності вищих навчальних закладів та переведення її в електронний формат.

Ще одним кроком, направленим на запобігання корупції, стане сприяння академічній доброчесності в Україні шляхом запровадження процедури перевірки дисертацій на відсутність або наявність академічного плагіату. У Міносвіти очікують, що такі дії підвищать наукову якість дисертацій та сприятимуть уникненню ситуацій з ознаками корупційних діянь щодо захисту дисертацій, які містять текстові запозичення без посилання на джерело.

У планах МОН, пов'язаних із запобіганням корупції, також є перехід у 2017 році на систему електронного урядування, запуск нового офіційного сайту відомства та запровадження ефективного механізму інтерактивної взаємодії з громадянами. У Міносвіти, зокрема, наголошують, що поточна інфраструктура інформаційних систем відомства не дозволяє вирішувати низку стратегічних завдань розвитку інформаційно-комунікаційних технологій та сервісів електронного урядування.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

МОН планує залучати китайські інвестиції

30 травня 2017, 15:30

Transparency International докоряє Україні за відсутність справи про корупцію Януковича

23 травня 2017, 17:48

Школам доручать готуватись до оздоровлення дітей

12 травня 2017, 15:37

МОН і Мінрегіон оновлять 200 українських шкіл

26 квітня 2017, 16:20

Останні новини за сьогодні: