Новини / Освіта / Міносвіти може поширити проект одеського губернатора Степанова щодо онлайн-підготовки до ЗНО на всю Україну
4 травня 2017, 13:40
Розмір шрифта: А А А

Міносвіти може поширити проект одеського губернатора Степанова щодо онлайн-підготовки до ЗНО на всю Україну

Міносвіти може поширити проект одеського губернатора Степанова щодо онлайн-підготовки до ЗНО на всю Україну, Міністерство освіти і науки, онлайн-підготовка, ЗНО, Максим Степанов
Міносвіти може поширити проект одеського губернатора Степанова щодо онлайн-підготовки до ЗНО на всю Україну

Міністерство освіти і науки, розгляне можливість поширення проекту безкоштовної онлайн-підготовки до ЗНО «Будь розумним/Be Smart», що стартує в Одеській області за ініціативи Голови Одеської ОДА Максима Степанова, на інші регіони України, зокрема, у зоні АТО і на тимчасово окупованих територіях.

Про це стало відомо за підсумками проведення Edcamp Ukraine — «(не) конференції для педагогів», як її називають організатори, що відбулася 29-30 квітня в Харкові. В роботі Edcamp Ukraine, присвяченій обговоренню шляхів вирішення проблем освіти в Україні, взяли участь понад 700 вчителів, представників освітніх громадських організацій, волонтерів і чиновників.

Проект голови Одеської ОДА Максима Степанова «Будь розумним/Be Smart» працює в Одеській області з початку квітня 2017 року. До нього вже приєдналися й активно використовують всі школи області, а це близько 700 шкіл 1-3 рівня.

В рамках роботи Edcamp Ukraine у Харкові проект був презентований заступником голови Одеської ОДА Сергієм Колебошиным. Його доповідь про досвід впровадження програми «Будь розумним/Be Smart» викликав великий інтерес у учасників EdCamp, представників міністерства освіти і науки, особливо щодо перспектив впровадження системи онлайн-підготовки в інших регіонах, зокрема, в зоні АТО і на тимчасово окупованих територіях.

За підсумками спілкування представника Одеської ОДА з міністром освіти і науки була досягнута домовленість про робочої зустрічі, на якій будуть розглянуті перспективи масштабування проекту на територію всієї України і відпрацьований механізм такого впровадження.

Як повідомляли, проект «Будь розумним/BeSmart» розпочав свою роботу 5 квітня 2017 року. Це безкоштовна цілодобова онлайн-платформа, завдяки якій кожен бажаючий може систематизувати знання та належним чином підготуватися до тестів ЗНО. В рамках її реалізації були створені дві платформи EDUGET і Osvita-Online. Проект здійснено завдяки приватним інвестиціям голови Одеської ОДА Максима Степанова і групи педагогів Одеської області. Онлайн-курс охоплює і систематизує всю шкільну програму, надає можливість перегляду відео-лекцій з різних предметів, які проілюстровані діаграмами, картами, графікою. У рамках ініціативи передбачено щоденне навчання за індивідуальним графіком.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
  Ви не авторизувались.
  Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
  ваш коментар:

  Читайте також:

  Під українські держбанки хочуть створити спеціальну компанію

  25 травня 2017, 08:36

  Останні новини за сьогодні: