Новини / Освіта / У Кременчуцькому льотному коледжі видавали підроблені посвідчення
14 жовтня 2007, 08:09
Розмір шрифта: А А А

У Кременчуцькому льотному коледжі видавали підроблені посвідчення

У Кременчуцькому льотному коледжі видавали підроблені посвідчення, Кременчуцький льотний коледж, Кременчук, сертифікати, комісія, свідоцтва пілотів
У Кременчуцькому льотному коледжі видавали підроблені посвідчення

Державна авіаційна адміністрація при Міністерстві транспорту й зв'язку призупинила дію сертифікату Кременчуцького льотного коледжу Національного авіаційного університету (КЛК НАУ, Полтавська область) через видачу підроблених посвідчень пілотів. Про це повідомив прес-секретар Державіаадміністрації Наталя Алюшина.

Таке рішення було прийнято за результатами комплексної перевірки Державіаадміністрації, Генеральної прокуратури й Служби безпеки України.

За даними Алюшиної, зараз міжрайонна транспортна прокуратура порушила кримінальну справу за фактом підробки службової документації, на підставі якої здійснювалася видача посвідчень пілотів Цивільної авіації в цьому коледжі.

«На підставі виявлених грубих порушень стан якості підготовки льотного складу в КЛК НАУ визнано незадовільним, а дія сертифікату навчального закладу — Кременчуцького льотного коледжу припинена», — сказала Алюшина.

Зокрема, Комісія з підсумків перевірки констатувала, що в процесі підготовки пілотів не дотримуються елементарні норми організації льотної роботи.

Комісія запропонувала Міністерству освіти й науки розглянути питання про відповідність займаним посадам керівництва КЛК НАУ й негайно втрутитися в поліпшення якості навчального процесу підготовки пілотів цивільної авіації.

Також за результатами перевірки, керівникам Міносвіти рекомендували звернутися до Генпрокуратури для проведення детальної перевірки правомірності розпродажу майна КЛК і використання бюджетних коштів.

Поновлення дії сертифікату навчального закладу можливо лише після усунення недоліків і позитивного підтвердження цього з боку Державіаадміністрації.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Українцям пообіцяли обвалити ціни на грошові перекази

25 травня 2017, 14:08

Укрпошта відновила оплату комуналки без комісій

16 травня 2017, 17:19

Державний Ощадбанк пояснив, чому ввів комісію при оплаті комуналки

15 травня 2017, 14:42

Укрпошта теж вирішила нажитися на комуналці

19 березня 2017, 15:01

Останні новини за сьогодні: