Новини / Освіта / У травні Міносвіти представить новий стандарт початкової школи
9 травня 2017, 13:34
Розмір шрифта: А А А

У травні Міносвіти представить новий стандарт початкової школи

У травні Міносвіти представить новий стандарт початкової школи, Міністерство освіти і науки, початкова школа, новий стандарт, Лілія Гриневич
У травні Міносвіти представить новий стандарт початкової школи

У травні 2017 року Міністерство освіти і науки України представить новий стандарт початкової школи. Про це заявила міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

“Ми збираємося в кінці травня представляти новий стандарт початкової школи і там буде представлений саме інтегрований підхід. Для цього, щоб цей інтегрований підхід торкнувся всіх українських дітей в першому класі в 2018/2019 навчальному році, нам треба перевчити 22 тисячі вчителів”, – сказала міністр освіти.

За словами Гриневич, спілкуватися необхідно також з батьками, оскільки сьогодні діти втрачають інтерес до школи вже в третьому класі.

“Що батьки повинні розуміти: ми будемо вчити таблицю множення, але ми будемо вчити її таким чином, щоб у дитини не пропадав інтерес до навчання. Сьогодні діти втрачають інтерес до школи вже в третьому класі … тому що сучасні діти вже по-іншому сприймають інформацію. Вони вже з дитинства користуються гаджетами, бачать різні ігри, тому прийшовши в школу і зустрічаючись тільки з таким процесом, як напихання знаннями, коли є дошка і учитель, і ти мусиш сидіти нерухомо 40 хвилин за партою, вони втрачають мотивацію до навчання”, – зазначила Гриневич.

Раніше повідомлялося, що Міністерство освіти ініціює прискорення впровадження реформи нової української школи з 12-річним навчанням. Згідно з першою концепцією, реформа мала початися в 2018 році і повністю завершитися, коли в 2029 року діти пішли б у 12 клас. Згідно з прискореною концепцією, якщо надрукувати підручники за новими програмами для п’ятих класів в 2020 році, вперше в 12 клас діти підуть вже в 2027 році. Також розглядається можливість надрукувати підручники за новими програмами для старшої школи в 2023 році, і тоді 12-річне навчання розпочнеться у 2025 році.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
    Ви не авторизувались.
    Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
    ваш коментар:

    Читайте також:

    Останні новини за сьогодні: