Новини / Освіта / МОН планує залучати китайські інвестиції
30 травня 2017, 15:30
Розмір шрифта: А А А

МОН планує залучати китайські інвестиції

МОН планує залучати китайські інвестиції, Україно-Китайська Підкомісія, МОН, Лілія Гриневич, Баошен Чень
МОН планує залучати китайські інвестиції

23 червня в Україні відбудеться засідання Україно-Китайської Підкомісії з питань освіти, на якій планує бути присутнім міністр освіти Китайської Народної Республіки Баошен Чень. Про це, за інформацією МОН, йшлося під час зустрічі міністра освіти і науки Лілії Гриневич з Надзвичайним і Повноважним Послом КНР Ду Веєм.

«Приїзд міністра освіти Китаю безсумнівно стане хорошим шансом обговорити розширення форм співпраці між нашими країнами. У рамках проведення Підкомісії ми також плануємо організувати Форум ректорів університетів Китаю і України, щоб наші виші змогли налагодити прямі контакти і домовитися про конкретні проекти», — розповіла Лілія Гриневич.

Посол зазначив, що вже найближчим часом потрібно буде почати процес узгодження заходів в межах Підкомісії, а також зафіксувати час для офіційної зустрічі міністрів.

Лілія Гриневич також згадала про успішній досвід минулорічної Підкомісії науково-технологічного співробітництва між Україною і Китаєм. Зокрема, Підкомісія затвердила перелік з 23 спільних наукових проектів для Програми науково-технічного співробітництва між Україною і КНР на період 2017-2018 років. Наразі сторони починають спільне фінансування 10 кращих проектів.

Ще однією ключовою для розвитку китайсько-українських відносин подію, за словами міністра, стане проведення спільної інноваційної виставки, що проходитиме восени.

«На виставці будуть присутні представники науково-дослідних інститутів, університетів та бізнес-структур України і КНР. Саме на ній ми зможемо окремо підняти питання залучення китайських інвестицій у реалізацію інноваційних українських розробок»,- зазначила Лілія Гриневич.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію

Коментарі (3)

Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Уряд прийняв важливе рішення для студентів-медиків

31 травня 2017, 17:22

У Міносвіти розповіли, коли введуть 12-річну освіту в школах

20 травня 2017, 15:42

Школам доручать готуватись до оздоровлення дітей

12 травня 2017, 15:37

Останні новини за сьогодні: